Przejdź do treści

Telma Group Communications

1 ArtGroup, TA Hydronics

ArtGroup dla TA Hydronics poza granicami Polski

artgroupPo sukcesie kampanii zrealizowanej dla polskiego oddziału TA Hydronics, Grupa Marketingowa ArtGroup nawiązała współpracę z kolejnymi europejskimi przedstawicielstwami firmy. Dzięki wymiernym efektom, jakie ArtGroup uzyskało na rynku polskim, czeskim, litewskim, estońskim i białoruskim, grupa rozpoczęła pracę dla szwajcarskiej centrali firmy. Wesprze tym samym inżynieryjny koncern IMI plc, którego częścią jest TA Hydronics.

Czytaj dalej »ArtGroup dla TA Hydronics poza granicami Polski

Komu opłaca się korzystanie z faktur elektronicznych?

Dla wystawców e-faktura to rozwiązanie optymalne. Każdy dokument wystawiony i przekazany klientowi w wersji elektronicznej pozwala obniżać koszty prowadzenia biznesu, oszczędzać czas i optymalizować procesy biznesowe. Im więcej klientów wyrazi zgodę na otrzymywanie od firmy e-faktur, tym większa będzie skala oszczędności. Jak zachęcić klientów do wyrażenia zgody na ich otrzymywanie?Czytaj dalej »Komu opłaca się korzystanie z faktur elektronicznych?

Przyszłość kart podarunkowych w Polsce

Popularne na całym świecie, w Polsce funkcjonują od kilku lat jako alternatywa dla nietrafionych prezentów. 40% Polaków już się zetknęło z tą formą prezentu. Mowa tu o kartach podarunkowych, które zdobywają u nas coraz większą popularność jako sposób na obdarowanie bliskich, znajomych czy pracowników. Mogą być one także wykorzystywane w procesie prywatnej refundacji leków lub jako element świadczeń socjalnych.

Czytaj dalej »Przyszłość kart podarunkowych w Polsce

E-wyceniarka.pl – rusza pierwszy bezpłatny portal do wyceny nieruchomości

www.e-wyceniarka.pl – to pierwszy polski bezpłatny portal do określania wartości nieruchomości. Unikatowy w skali kraju projekt wycen online powstał dzięki firmie Wyceny i Ekspertyzy oraz dotacjom unijnym z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Od 19 maja każdy użytkownik będzie miał szansę sprawdzić aktualną wartość mieszkań oraz domów, a także biur i lokali użytkowych w największych miastach Polski.

Czytaj dalej »E-wyceniarka.pl – rusza pierwszy bezpłatny portal do wyceny nieruchomości