Tauber PR

2 Golf Park, Inpro, osiedle Nowiec

Duże zainteresowanie osiedlami domów z oferty Inpro

inproInpro SA, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, posiada w swojej ofercie aktualnej osiedla domów rodzinnych o wyjątkowych i atrakcyjnych lokalizacjach oraz cenach. Ponad 60 proc. mieszkań z pierwszych etapów budowy osiedli Wróbla Staw Domy i Golf Park  jest już sprzedana. W ofercie pozostało jeszcze 31 domów. Kolejne 76 budynków z obydwu projektów już wkrótce zostanie wprowadzonych do sprzedaży.

Czytaj dalej »Duże zainteresowanie osiedlami domów z oferty Inpro

Grupa Inpro przekazała w 2012 roku ponad 400 lokali mieszkalnych

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, podsumował wyniki dotyczące poziomu sprzedaży  oraz przekazywanych mieszkań w 2012 roku. Od stycznia do grudnia ubiegłego roku Grupa Kapitałowa Inpro zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych brutto) na poziomie 411 umów. W analizowanych okresie Grupa Inpro przekazała łącznie nowym właścicielom 409 mieszkań.

Czytaj dalej »Grupa Inpro przekazała w 2012 roku ponad 400 lokali mieszkalnych

Inpro przekazuje mieszkania w budynku A osiedla City Park

inproInpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, uzyskał zgodę na użytkowanie pierwszego budynku w ramach osiedla City Park w Gdańsku. Obecnie trwają przekazania mieszkań w budynku A. Spośród 83 lokali zaprojektowanych w tym etapie 65% zostało już oddanych do użytkowania, a w aktualnej ofercie pozostało 5 ostatnich mieszkań.

Czytaj dalej »Inpro przekazuje mieszkania w budynku A osiedla City Park

Inpro otrzymało pozwolenie na użytkowanie inwestycji Kwartał Kamienic

3 Inpro, Kwartał Kamienic, Rafał ZdebskiInpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, otrzymał pozwolenie na użytkowanie prestiżowej inwestycji Kwartał Kamienic wybudowanej w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku. Rozpoczęto przekazywanie 46 sprzedanych apartamentów wykończonych pod klucz. Projekt Kwartału Kamienic został opracowany przez architekta prof. Antoniego Taraszkiewicza z Pracowni Projektowej FORT.

Czytaj dalej »Inpro otrzymało pozwolenie na użytkowanie inwestycji Kwartał Kamienic

Pro-sprzedażowe działania marketingowe Redanu

Nowoczesna kampania reklamowa, atrakcyjne witryny i intensywna komunikacja w Internecie to działania, którymi Grupa Redan zamierza przyciągnąć nowych klientów do swoich sklepów. Karty podarunkowe, specjalne linie odzieżowe i program lojalnościowy to rozwiązania, którymi właściciel marek odzieżowych Top Secret, Troll i Drywash chce pracować nad relacjami z klientami oraz zintensyfikować sprzedaż.

Czytaj dalej »Pro-sprzedażowe działania marketingowe Redanu

Ambitne plany rozwoju KSG AGRO

KSG AGRO SA. – jeden z wiodących producentów rolniczych na Ukrainie, opublikował prognozy finansowe. W ramach dynamicznego rozwoju Spółka planuje w bieżącym roku powiększyć bank ziemi do 110 tys. ha oraz wypracować zysk netto w wysokości 31,8 mln USD. W kolejnych latach KSG Agro planuje intensywny wzrost hodowli trzody chlewnej oraz produkcji pelletu.

Czytaj dalej »Ambitne plany rozwoju KSG AGRO

Nowoczesny system kontroli dostępu w inwestycji Kwartał Kamienic

Kwartał Kamienic, luksusowy kompleks apartamentów budowanych w Gdańsku przez giełdową Spółkę Inpro S.A., zostanie wyposażony w najnowocześniejszy system kontroli dostępu. Dzięki zaawansowanej technologicznie cyfrowej sieci wideofonowej z rozbudowanym monitoringiem składającym się z 64 kamer, przyszli mieszkańcy będą mieli zapewnioną wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa.

Czytaj dalej »Nowoczesny system kontroli dostępu w inwestycji Kwartał Kamienic