Przejdź do treści

Task Force Consulting

Wystartowała kolejna edycja akcji „Graj Bezpiecznie”

Który rodzic nie kupił nigdy swojemu dziecku gry? Ale czy wszyscy na pewno sprawdzamy, czy jest ona odpowiednia dla wieku naszej pociechy? Akcja społeczna „Graj Bezpiecznie” po raz kolejny, od czasu pierwszej edycji w 2008 roku, ma na celu zainteresowanie i poinformowanie rodziców o odpowiedzialnym dobieraniu gier dla swoich dzieci.

Czytaj dalej »Wystartowała kolejna edycja akcji „Graj Bezpiecznie”

Ruszyła nowa strona internetowa Śnieżki poświęcona marce MAGNAT

Nowy serwis www.magnatfarby.pl to optymalne połączenie elegancji, stylu i nowoczesnej technologii. Sprawia, że użytkownik od pierwszych chwil czuje się komfortowo i ma w zasięgu kliknięcia wszystkie najważniejsze informacje oraz użyteczne funkcje. Przebojem serwisu będzie zapewne Kreator wnętrz, który jak ekspert ds. dekoracji doradzi użytkownikom, który – spośród dostępnych 1623 kolorów – wybrać, aby gabinet, kuchnia, czy łazienka nabrały wyjątkowego charakteru i blasku.

Czytaj dalej »Ruszyła nowa strona internetowa Śnieżki poświęcona marce MAGNAT

Dywidenda śnieżki

Dnia 7 kwietnia 2010 roku Zarząd FFiL Śnieżka SA podjął uchwałę w sprawie podziału zysku za rok 2009. Zarząd Spółki zaproponował wypłacić Akcjonariuszom dywidendę w wysokości 1,40 zł na jedną akcję, co oznacza, że będzie ona o 3,7% wyższa niż w roku ubiegłym.Czytaj dalej »Dywidenda śnieżki