Przejdź do treści

Publicon

1 Alicja Czajer-Puchalska, Botanica Residence, DOM.developer

Inwestycja w apartamenty

dom developerKupno nieruchomości to bardzo dobra inwestycja. Lokowane w ten sposób pieniądze pozwalają nabyć mieszkanie, które ma w przyszłości zagwarantować poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Poza tym zakupiona inwestycja z reguły zwraca się wraz z upływem czasu. Jest tak szczególnie w przypadku mieszkań luksusowych. Rynek tego typu nieruchomości rządzi się swoimi prawami. Segment mieszkań premium utrzymuje więc z reguły swoje ceny, zwłaszcza w przypadku najlepszych lokalizacji.

Czytaj dalej »Inwestycja w apartamenty

2 Grupa Matexi, Mirosław Bednarek, Polski Związek Firm Deweloperskich, PZFD

Polski Związek Firm Deweloperskich z nowym członkiem – Grupa Matexi dołączyła do PZFD

pzfdGrupa Matexi dołączyła do grona firm Zrzeszonych w PZFD. Polski oddział tego największego belgijskiego dewelopera mieszkaniowego dynamicznie rozwija portfolio realizowanych inwestycji. Zainteresowanie Matexi PZFD świadczy o znaczącej roli, jaką Związek odgrywa na polskim rynku nieruchomości.

Czytaj dalej »Polski Związek Firm Deweloperskich z nowym członkiem – Grupa Matexi dołączyła do PZFD

3 Alicja Czajer-Puchalska, Botanica Residence, DOM.developer

Pierwszy w historii dzień otwarty Botanica Residence

dom developer19 października, między godziną 11.00 a 15.00, odbędzie się dzień otwarty inwestycji Botanica Residence. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć apartamentowiec nie tylko od wewnątrz, ale przede wszystkim zajrzeć do niedawno ukończonej kawalerki pokazowej. Dzień otwarty stanowi także szansę na porozmawianie ze sprzedawcą czy doradcą finansowym, zbadanie swojej zdolności kredytową oraz szczegółowe zapoznanie się z ofertą Botanica Residence.

Czytaj dalej »Pierwszy w historii dzień otwarty Botanica Residence

4 Alicja Czajer-Puchalska, Botanica Residence, DOM.developer

Kawalerki nadal popularne

dom developerJednopokojowe studia mieszkalne, zwane potocznie kawalerkami, stale cieszą się zainteresowaniem nabywców. Powodów jest kilka. Wśród nich można wymienić niższą cenę tego typu mieszkań, pewną lokatę kapitału czy popularność zarówno pośród osób młodych, aktywnych zawodowo, jak i starszych, pragnących zamienić większe M na jednopokojowe mieszkanie.

Czytaj dalej »Kawalerki nadal popularne

Ekspansja Siemens Industry Software na rynku automotive

Współczesny przemysł charakteryzuje się zdolnością do szybkich zmian w dużym zakresie, co wynika z zasad i warunków globalnej ekonomii. Wielkie marki motoryzacyjne zaczęły przyglądać się dotychczas stosowanej przez siebie technologii. W momencie niewielkiego spadku zainteresowania autami wielkie koncerny szukają rozwiązań zmierzających do optymalizacji procesu wytwarzania. Wywołuje to spore poruszenie na rynku dostawców oprogramowania, na którym Siemens Industry Software staje się coraz poważniejszym graczem.

Czytaj dalej »Ekspansja Siemens Industry Software na rynku automotive

Polskie święto Facebooka, Twittera i blogosfery

Social Media Day, czyli święto social mediów, obchodzone jest corocznie 30. czerwca z inicjatywy światowego serwisu mashable.com. W każdym kraju, który przyłączył się do inicjatywy, właśnie tego dnia organizowane są spotkania oraz konferencje tematyczne dla fanów i użytkowników narzędzi socialmediowych. Święto obchodzone jest także w Polsce – zgodnie z tradycją, 30. czerwca – już w najbliższy czwartek.

Czytaj dalej »Polskie święto Facebooka, Twittera i blogosfery