Przejdź do treści

PR Solutions

Multishoring.info zaoferuje w Europie usługi w modelu nearshoringowym

Multishoring.info (http://www.multishoring.info) to nowo powstała organizacja oferująca firmom europejskim usługi IT w modelu nearshoringowym. Organizacja działa jako zrzeszeniem konsultantów z wiodących firm w Polsce, które specjalizują się w różnych obszarach i technologiach IT. Pomysłodawcą i założycielem Multishoring.info jest Fild.NET, integrator rozwiązań Microsoft, z dużym doświadczeniem w realizacji projektów nearshoringowych.

Czytaj dalej »Multishoring.info zaoferuje w Europie usługi w modelu nearshoringowym

Firma z VoIP jak wielka korporacja

Małe i średnie firmy to obecnie najszybciej rosnąca grupa użytkowników telefonii internetowej. Do VoIP przyciągają je nie tylko oszczędności na rachunkach telefonicznych, ale także zaawansowane usługi dodane. To właśnie za ich sprawą nawet jednoosobowe przedsiębiorstwo może przenieść się w świat rozwiązań telekomunikacyjnych zarezerwowanych do niedawna jedynie dla korporacji.

Czytaj dalej »Firma z VoIP jak wielka korporacja

Kabina pod ochroną

W kabinach prysznicowych Actima serii 600 wprowadzono specjalną powłokę hydrofobową CleanControl. Ułatwia ona spływanie kropel wody i zapobiega tworzeniu się osadów na ścianach kabiny, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać ją w czystości. Powłoka dostępna jest w standardzie, bez żadnych dodatkowych opłat.

Czytaj dalej »Kabina pod ochroną

Armatura z charakterem

Jest już dostępna nowa, rozszerzona oferta armatury marki Actima. Do zaawansowanych rozwiązań natryskowych dołączył bogaty wybór baterii wannowych oraz umywalkowych. Oferta podzielona jest na 3 serie produktowe, które stanowią odpowiedź na zróżnicowane potrzeby użytkowników. Znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby aktywne, ceniące wygodę, jak i miłośnicy wyjątkowych rozwiązań.

Czytaj dalej »Armatura z charakterem