Przejdź do treści

Prime PR

IKEA Katowice – ponad 5 000 fanów w ciągu 2 miesięcy

IKEA Katowice pozyskała ponad 5000 fanów w serwisie społecznościowym Facebook w ciągu dwóch miesięcy od założenia swojego oficjalnego profilu. Użytkownicy sieci Internet zainteresowali się informacjami, konkursami, promocjami sklepu oraz udziałem w akcji „Szukamy gołego M”, która adresowana była właśnie do osób posiadających swój profil na Facebooku.Czytaj dalej »IKEA Katowice – ponad 5 000 fanów w ciągu 2 miesięcy

Trwa budowa Quattro Business Park

Zakończone zostały prace przy budowie konstrukcji żelbetowej pierwszego budynku kompleksu Quattro Business Park. Budynek ma ok. 12 000 m2  powierzchni i liczy 14 kondygnacji. Biurowiec zostanie oddany do użytku w II kwartale 2010 roku. Obecnie trwa proces komercjalizacji kompleksu. Quattro Business Park to największa realizowana obecnie inwestycja biurowa w Małopolsce.

Czytaj dalej »Trwa budowa Quattro Business Park

Wyniki 3S na koniec 2008

Spółka 3S Śląskie Sieci Światłowodowe  S.A. ogłosiła wyniki finansowe za rok 2008. Operator zakończył rok z 26% wzrostem zysku w odniesieniu do roku poprzedniego. Przychody netto ze sprzedaży wzrosły o 37,9 %. Jednocześnie na inwestycje przeznaczono w roku ubiegłym ok. 6 mln zł.

Czytaj dalej »Wyniki 3S na koniec 2008