Przejdź do treści

Point Of View

Cisco prezentuje fundamentalną zmianę w obszarze budowy sieci firmowych

ciscoPonieważ organizacje stają przed wyzwaniem zarządzania wzrastającą liczbą urządzeń mobilnych oraz aplikacji biznesowych w wielu sieciach infrastrukturalnych, przedsiębiorstwa te mają trudności w zapewnieniu sobie niezbędnego czasu, aby rozwiązać problemy blokujące innowacje i elastyczność w biznesie.

Czytaj dalej »Cisco prezentuje fundamentalną zmianę w obszarze budowy sieci firmowych

Cisco stawia na edukację IT w obszarze odpowiedzialności biznesu

Edukacja – to główny obszar, na którym skupiają się wysiłki firmy Cisco w zakresie działań odpowiedzialności biznesu w 2012 r. Aż 20 tys. uczestników oraz 423 akademii Cisco w całym kraju – to bilans programu edukacyjnego Cisco Networking Akademy kontynuowanego w tym roku. Zainicjowany przez Cisco w 2000 r. program Networking Academy, od początku swojego istnienia w Polsce, zgromadził ponad 80 tys. uczestników w ramach różnych kursów o profilu technologicznym.

Czytaj dalej »Cisco stawia na edukację IT w obszarze odpowiedzialności biznesu

Leszek Czarnecki już po raz czwarty organizuje konkurs „Studiuję, pracuję, zarządzam”

Masz pomysł na biznes, ale potrzebujesz kapitału? Weź udział w konkursie „Studiuję, pracuję, zarządzam”, w którym można wygrać wsparcie inwestycyjne jednego z największych osobistości polskiego biznesu. Leszek Czarnecki w ramach programu „Przedsiębiorczość – inicjatywa Leszka Czarneckiego” już po raz czwarty organizuje konkurs na firmę skierowany do młodych ludzi.

Czytaj dalej »Leszek Czarnecki już po raz czwarty organizuje konkurs „Studiuję, pracuję, zarządzam”

Rewolucja bez granic w kontach firmowych Meritum Banku

Meritum Bank, zdobywca tytułu Przyjazny Bank Newsweeka w kategorii Bank Internetowy, rewolucjonizuje proces otwierania kont bankowych dla biznesu. Każde przedsiębiorstwo, niezależnie od formy prawnej działalności gospodarczej, może teraz w prosty sposób założyć konto całkowicie online. Co więcej, nie musi nawet dostarczać bankowi dokumentów rejestrowych firmy, ponieważ wszystkie dane są automatycznie weryfikowane w odpowiednich rejestrach elektronicznych.

Czytaj dalej »Rewolucja bez granic w kontach firmowych Meritum Banku

Meritum Bank na Groupon.pl. 100 zł premii na paliwo

Meritum Bank, zdobywca tytułu Przyjazny Bank Newsweeka w kategorii Bank Internetowy, rozpoczyna kolejną akcję promocyjną skierowaną do internautów. Każdy, kto wykupi na Groupon.pl specjalny kupon o wartości 5 zł, a następnie otworzy darmowe konto w Meritum Banku i spełni warunki promocji otrzyma 100 zł zwrotu wydatków na paliwo. Dodatkowo, w ramach oferty premiowania transakcji paliwowych obowiązującej w Meritum Banku, posiadacze kont mogą otrzymywać nawet do 30 zł miesięcznie zwrotu wydatków dokonywanych na dowolnej stacji paliw w kraju lub za granicą.

Czytaj dalej »Meritum Bank na Groupon.pl. 100 zł premii na paliwo

Lokata Powitalna już na stałe w Meritum Banku

Meritum Bank włączył Lokatę Powitalną z dzienną kapitalizacją odsetek do stałej oferty Banku. Lokata Powitalna z dzienną kapitalizacją odsetek o oprocentowaniu porównywalnym z 8,5% na tradycyjnej lokacie z podatkiem, przebojem wdarła się na podium rankingów lokat, zyskując przychylność klientów i analityków. Aby skorzystać z oferty, wystarczy otworzyć Konto Zarabiające.

Czytaj dalej »Lokata Powitalna już na stałe w Meritum Banku

Meritum Bank laureatem rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka” w kategorii banków internetowych

Wysoka jakość obsługi klienta i sprawne wykonywanie operacji w kanale internetowym zadecydowały o tym, że Meritum Bank ICB S.A. został laureatem rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka 2011” w kategorii „Najlepszy bank internetowy”. Zestawienie powstało w wyniku audytu firmy MillwardBrown SMG/KRC, przeprowadzonego metodą tajemniczego klienta latem br.

Czytaj dalej »Meritum Bank laureatem rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka” w kategorii banków internetowych