Przejdź do treści

Personal PR

Potencjał polskiego rynku B2B w kontekście e-commerce

Platforma Mergeto.pl przygotowała raport poświęcony polskiemu rynkowi e-commerce, kładąc nacisk na analizę transakcji dokonywanych na rynku B2B. W jednym opracowaniu zebrano nie tylko dane rządowe, czy znanych agencji badawczych, ale również unikatowe dane przygotowane na zlecenie autorów. Raport to kompendium wiedzy na temat funkcjonowania oraz potencjału polskiego rynku e-commerce B2B i B2C.

Czytaj dalej »Potencjał polskiego rynku B2B w kontekście e-commerce

TechnoBoard przygotowuje spółki do wejścia na NewConnect

Fundusz TechnoBoard przygotowuje spółki, w które zainwestował, do debiutu na giełdzie NewConnect w procedurze Private Placement. Jako pierwsze na rynek alternatywny wprowadzone zostaną spółki ERP Mobile z projektem mKsiegowa.pl oraz przedsiębiorstwo Inpingo. W dalszej kolejności (rozpoczęto przygotowania) spółki RedBelt i e-Stolik.pl. Pierwszy z debiutów planowany jest na trzeci kwartał 2012 roku. TechnoBoard rozpoczął już wstępne rozmowy z inwestorami polskimi i zagranicznymi.

Czytaj dalej »TechnoBoard przygotowuje spółki do wejścia na NewConnect

Velaves Spa & Resort niestandardowo na półwyspie

W najbliższym sezonie logotyp Velaves Spa & Resort będzie widoczny na całym Półwyspie Helskim dzięki nawiązanej współpracy z MOLO SURF. W ramach podpisanej umowy pomiędzy Velaves Spa & Resort i MOLO SURF – jednej z wiodących baz szkoleniowych na Półwyspie Helskim – na 50 żaglach windsurfingowych i latawcach kite zostanie zamieszone logo Velaves Spa & Resort.

Czytaj dalej »Velaves Spa & Resort niestandardowo na półwyspie

#InGdansk – nowa kampania social media dla Gdańska

Ruszyła nowa kampania Gdańska w mediach społecznościowych, skierowana do zagranicznych turystów. W działaniach zostaną wykorzystane kanały społecznościowe najlepiej dopasowane do zainteresowań i stopnia wykorzystania nowych technologii przez osoby z grupy docelowej – Twitter, Foursquare, Facebook, a także Google+. Kampania opierać się będzie na promowaniu hashtagu #InGdansk, a działania będą prowadzone w języku angielskim. Koncepcję przygotowała agencja Personal PR.

Czytaj dalej »#InGdansk – nowa kampania social media dla Gdańska