Przejdź do treści

Pegasus PR

Pegasus PR w świecie designu

W grudniu 2012 roku agencja Pegasus Public Relations rozpoczęła współpracę z DADO DESIGN – marką, zajmującą się sprzedażą nowoczesnych i oryginalnych mebli oraz dodatków do wnętrz. W ramach działań agencja zajmuje się planowaniem i wdrożeniem strategii komunikacyjnej, współtworzeniem wizerunku firmy, relacjami z mediami i organizacją eventów. Pegasus PR prowadzi również dla DADO DESIGN komunikację w mediach społecznościowych (Facebook, Pinterest). Za działania odpowiada Ewa Danielak. Agencja Pegasus Public Relations została wybrana na podstawie rekomendacji i dotychczasowego doświadczenia.

Czytaj dalej »Pegasus PR w świecie designu

Pionier bezpiecznych podłóg użytkowych Altro z Pegasus PR

Agencja Pegasus Public Relations rozpoczęła współpracę z Altro – światowym liderem w produkcji bezpiecznych wykładzin wewnętrznych. Zakres współpracy obejmuje szeroko rozumianą komunikację medialną Altro na rynku polskim, od współtworzenia wizerunku firmy po relacje z mediami. Pegasus Public Relations została wybrana na podstawie rekomendacji i dotychczasowego doświadczenia.

Czytaj dalej »Pionier bezpiecznych podłóg użytkowych Altro z Pegasus PR

Braas buduje… na Facebooku

Braas to marka innowacyjna nie tylko w zakresie stosowanych technologii! W lutym br. producent dachówek uruchomił swój fanpage na jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych – Facebooku. Nowy kanał komunikacyjny jest okazją do interaktywnego kontaktu z klientami marki oraz wykorzystania nowoczesnych narzędzi dostępnych w interencie.

Czytaj dalej »Braas buduje… na Facebooku

Śpiewające wyniki Braas

Braas plasuje się w ścisłej czołówce rankingu najbardziej rozpoznawalnych marek pokryć dachowych na polskim rynku. Markę Braas spontanicznie wymienia 7 proc. Polaków, z czego 6 proc. wymienia ją jako pierwszą znaną markę (top of mind). Oto główny wniosek z badania percepcji rynku pokryć dachowych jakie przeprowadził renomowany instytut badawczy GFK Polonia.

Czytaj dalej »Śpiewające wyniki Braas