Przejdź do treści

Partner of Promotion

1 CAT LC Polska, Magdalena Szulc, Radosław Rożek, Rafał Krajewski, SEGRO

CAT LC Polska rozszerza współpracę z SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

segroFirma CAT LC Polska rozszerzyła współpracę z SEGRO, wiodącym deweloperem, właścicielem i zarządcą nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych w ramach SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów. Na mocy zawartej umowy deweloper przekaże najemcy terminal cross-dock o powierzchni ponad 4 600 m2 z towarzyszącym modułem biurowym. Obiekt zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2014 roku.

Czytaj dalej »CAT LC Polska rozszerza współpracę z SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

3 CAT LC Polska, Magdalena Szulc, Radosław Rożek, Rafał Krajewski, SEGRO

Ghelamco wspiera kreatywne myślenie o przestrzeni publicznej – II edycja konkursu FUTUWAWA Fundacji Puszka

GhelamcoGhelamco – jeden z czołowych, deweloperów komercyjnych na polskim rynku zaangażował się w drugą edycję konkursu FUTUWAWA organizowanego przez Fundację Puszka. Konkurs, przeznaczony dla architektów, projektantów i artystów tworzących koncepcje Warszawy przyszłości ma pobudzić do twórczego postrzegania miasta jako wspólnej przestrzeni wszystkich warszawiaków. Ghelamco Poland jest głównym sponsorem konkursu.

Czytaj dalej »Ghelamco wspiera kreatywne myślenie o przestrzeni publicznej – II edycja konkursu FUTUWAWA Fundacji Puszka

Rząd Stanów Zjednoczonych wybrał firmę AMD do pomocy w budowie i kształtowaniu przyszłości komputerów wysokiej wydajności

Firma AMD (NYSE: AMD) poinformowała, że otrzymała grant w wysokości 12,6 milionów dolarów na rzecz dwóch projektów badawczych przygotowywanych w ramach programu amerykańskiego Departamentu Energetyki (DOE) – Extreme-Scale Computing Research and Development, znanego jako „FastForward”. Nagroda DOE to kwota wysokości do 9,6 miliona dolarów dla firmy AMD na badania związane z procesorami i do 3 milionów dolarów na badania związane z pamięcią komputerową. Wielokrotnie nagradzany procesor AMD Opteron™  w ciągu ostatniej dekady napędzał wiele spośród największych superkomputerów na świecie. Firma AMD wynalazła także pierwszy i jedyny na świecie układ przyspieszonego przetwarzania (układ APU).

Czytaj dalej »Rząd Stanów Zjednoczonych wybrał firmę AMD do pomocy w budowie i kształtowaniu przyszłości komputerów wysokiej wydajności

Motorola dla Twojego Dziecka

Jest taki czas, w którym każde dziecko może poczuć się wyjątkowo. Ich dzień. Dzień dziecka. Jak sprawić, żeby każde mogło poczuć, że jest dla nas – dorosłych niezwykle ważne? Najlepiej zorganizować przyjęcie, na którym poza słodkościami pojawią się też inne dzieci i multimedialna rozrywka. Wspólnie bawić się jest przecież najfajniej.

Czytaj dalej »Motorola dla Twojego Dziecka

OPTIQUE – największy butik Ray-Ban i Oakley w Warszawie

Nareszcie wiosna… jak co roku pierwsze słoneczne dni zachęcają do przeglądu zawartości szafy. Przy tej okazji warto pamiętać, że bez modnych okularów nie może być udanego otwarcia sezonu. Fanów kultowych okularów Ray-Ban i Oakley z pewnością więc ucieszy wiadomość, że wraz z nadejściem wiosny w samym centrum stolicy powstał butik oferujący największy w Warszawie wybór okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych tych marek. W znajdującym się przy Placu Trzech Krzyży 18 salonie klienci mogą także kupić okulary przeciwsłoneczne Oakley z korekcją i wykonywane na indywidualne zamówienie modele Oakley Custom. W przyszłości w stylowych wnętrzach OPTIQUE organizowane będą cykliczne pokazy kolekcji okularów topowych marek m.in. Chrome Hearts i Miu Miu.

Czytaj dalej »OPTIQUE – największy butik Ray-Ban i Oakley w Warszawie

Oki zaprasza na Mistrzostwa Europy w Karate Fudokan 2012

Już 25 maja, dzięki wsparciu firmy Oki Systems (Polska), polska reprezentacja Karate Fudokan stanie do walki o podium podczas trwających 3 dni Mistrzostw Europy 2012, rozgrywanych w Spale. Marka Oki jest również sponsorem samych Mistrzostw, nad którymi Honorowy Patronat objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Bronisław Komorowski.

Czytaj dalej »Oki zaprasza na Mistrzostwa Europy w Karate Fudokan 2012