Przejdź do treści

Open Media

Proenzi® Comfort – skuteczne rozwiązanie na sprawne stawy

Problemy ze stawami należą do najstarszych przypadłości, dotykających świat ludzi i zwierząt, co potwierdziły nawet wykopaliska mumii ze starożytnego Egiptu. Na szczęście dzisiejsza wiedza podpowiada nam skuteczne sposoby ochrony kości i stawów, w tym dostarczanie organizmowi ważnych składników regenerująco – odżywczych, jakimi są NAG oraz kolagen typu II. Obydwa te składniki znajdują się w suplemencie diety Proenzi Comfort®, pierwszym na rynku preparacie o tak innowacyjnej formule.

Czytaj dalej »Proenzi® Comfort – skuteczne rozwiązanie na sprawne stawy

1 Galeria Bronowice, Hubert Pasieczny, Mural, WAKEUPTIME

Nowocześnie i młodopolsko – powstaje mural na Galerii Bronowice

galeria bronowicePrawie 900 m2 powierzchni ścian budowanej w Krakowie Galerii Bronowice niebawem ozdobią ogromne murale. Powstaje malowidło, inspirowane okresem Młodej Polski. W subtelny i wyważony sposób wiąże ono tę barwną epokę ze współczesnością, wydobywając i podkreślając przestrzeń. Zwycięski projekt, przygotowany przez krakowsko – gdański team, wyłoniony został spośród blisko 40 propozycji.

Czytaj dalej »Nowocześnie i młodopolsko – powstaje mural na Galerii Bronowice

Marsjanki zachęcają do pomocy

„Pomaganie z Marsjankami to zabawa z nagrodami” to hasło towarzyszące najnowszej kampanii Marsjanek – cenionych przez specjalistów i rodziców oraz lubianych przez dzieci multiwitamin znanego producenta suplementów diety – firmy Walmark. Podstawą komunikacji marki jest konkurs dla najmłodszych, wsparty kampanią w telewizji i Internecie, m.in. przygotowaną specjalnie na tę okazję interaktywną stroną internetową, a także działaniami public relations.

Czytaj dalej »Marsjanki zachęcają do pomocy

Piersi ukształtowane przez naturę

Obiekt westchnień i fascynacji, symbol pożądania i macierzyństwa, ale przede wszystkim – kobiecości. Kobiece piersi – jędrne i kształtne prezentują się świetnie, gdy są umiejętnie wyeksponowane. O doskonałym biuście, który pięknie wygląda w dobrze dobranej bieliźnie, marzy dziś prawie każda kobieta, jednak niewiele z nich może się tym atutem pochwalić. 

Czytaj dalej »Piersi ukształtowane przez naturę