Przejdź do treści

Multi Communications

1 Daniel Trzaskowski, Michał Bajon, Skoda, Volkswagen Leasing Polska

Pakiety serwisowe w ofercie ŠKODY

volkswagen bankKlienci zainteresowani zakupem samochodów marki ŠKODA mogą skorzystać z Pakietów serwisowych, które obejmują wybrane usługi w zakresie serwisowania i przeglądów auta dokonywane przez Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODA. Nowa usługa gwarantuje właścicielom samochodów czeskiej marki preferencyjne, stałe ceny oraz profesjonalne wsparcie Centrum Technicznego Volkswagen Leasing Polska.

Czytaj dalej »Pakiety serwisowe w ofercie ŠKODY

2 Daniel Trzaskowski, Michał Bajon, Skoda, Volkswagen Leasing Polska

Jak zadbać o bezpieczeństwo pracowników w transporcie drogowym?

ingW biznesie opartym na transporcie wiele zależy od efektywności i zdrowia pracowników. Branża ta związana jest z wysokim ryzykiem wystąpienia wypadku komunikacyjnego, ale także wypadku przy pracy w magazynie czy podczas załadunku towaru. Z uwagi na to, coraz więcej pracodawców zastanawia się jakich środków użyć, by jeszcze bardziej poprawić bezpieczeństwo zatrudnionych.

Czytaj dalej »Jak zadbać o bezpieczeństwo pracowników w transporcie drogowym?

3 Daniel Trzaskowski, Michał Bajon, Skoda, Volkswagen Leasing Polska

Audi Select Plus dla przedsiębiorców w promocyjnym Leasingu Opłacalna Rata 107% z ubezpieczeniem GAP

Volkswagenvolkswagen bank Bank Polska, w ramach oferty Audi Finance, przygotował dla przedsiębiorców zainteresowanych zakupem używanego samochodu marki Audi nowy Leasing Opłacalna Rata z ubezpieczeniem straty finansowej GAP. W ofercie można sfinansować wszystkie używane modele Audi do 4. roku od daty pierwszej rejestracji.

Czytaj dalej »Audi Select Plus dla przedsiębiorców w promocyjnym Leasingu Opłacalna Rata 107% z ubezpieczeniem GAP

4 Daniel Trzaskowski, Michał Bajon, Skoda, Volkswagen Leasing Polska

Piwa smakowe – odpowiedź na potrzeby konsumentów

carlsbergPiwo stanowi jeden z najpopularniejszych napojów alkoholowych wśród Polaków – 47% dorosłych osób deklaruje, że po nie sięga. Cenione jest przede wszystkim za swoje walory smakowe. Nie można jednak pominąć faktu, że stanowi także doskonałe dopełnienie wolnych chwil oraz wielu spotkań towarzyskich. Piwo – trunek dostępny na całym globie – doczekało się swojego nieformalnego święta i już dzisiaj, 5 sierpnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Piwa i Piwowara.

Czytaj dalej »Piwa smakowe – odpowiedź na potrzeby konsumentów

Firmowe Audi w promocyjnym Leasingu 105% Opłacalna Rata

W ramach nowej oferty Audi Finance przedsiębiorcy zainteresowani pozyskaniem samochodu marki Audi do swojej firmy, mogą skorzystać z oferty Leasingu 105% Opłacalna Rata. W pierwszych dwóch miesiącach 2013 r. marka Audi wysunęła się na pozycję lidera segmentu premium w Polsce. Nowa oferta leasingowa to krok w kierunku dalszego zwiększania udziału samochodów Audi na polskim rynku.

Czytaj dalej »Firmowe Audi w promocyjnym Leasingu 105% Opłacalna Rata

Ucz się na zdrowie

durexDurex już od ponad roku prowadzi kampanię społeczną, mającą na celu otworzenie Polaków na dialog dotyczący seksualności. W ramach działań związanych z akcją, marka duży nacisk kładzie na kwestie związane z bezpieczeństwem seksualnym oraz podnoszeniem świadomości w tym zakresie. Projekt warsztatów w szkołach ponadgimnazjalnych poświęconych bezpiecznym zachowaniom seksualnym oraz profilaktyce HIV/AIDS, zainicjowany przez Społeczny Komitet ds. AIDS doskonale wpisał się w założenia kampanii Durex. Połączono zatem siły, aby wspólnie szerzyć potrzebną wiedzę wśród młodych ludzi.

Czytaj dalej »Ucz się na zdrowie

FraudNet – system ograniczający oszustwa w e-płatnościach

Na całym świecie dynamicznie rośnie sprzedaż internetowa oraz liczba dokonywanych transakcji online. Dla firm akceptujących e-płatności, np.: sklepów, hoteli, czy kin, kluczowa jest kwestia ograniczanie ryzyka związanego z oszustwami. Dlatego firma Elavon podpisała umowę z 41st Parameter, globalnym liderem w wykrywaniu oraz zapobieganiu oszustw online. W ramach współpracy Elavon może oferować system FraudNet swoim klientom. Poprzez zastosowanie kompleksowego wykrywania oszustw firmy mogą przyjąć więcej transakcji przy jednoczesnym zmniejszeniu strat wynikających z oszustw.

Czytaj dalej »FraudNet – system ograniczający oszustwa w e-płatnościach