Przejdź do treści

Kuźnia PR

1 El Sol, El Sol Salsa Festival, Kuźnia PR, Zuzanna Kaczanowska

El Sol – słońce, muzyka, dobre wino! Nowa kampania sponsorska marki El Sol

el solEl Sol powraca do telewizji z nowym spotem! 1 listopada pod hasłem „El Sol – słońce, muzyka, dobre wino” rozpocznie się niemalże dwumiesięczna kampania marki, sponsora El Sol Salsa Festival. Klipy emitowane na antenie kanałów należących m.in. do Grupy TVN, wspierają również rozbudowane działania BTL.

Czytaj dalej »El Sol – słońce, muzyka, dobre wino! Nowa kampania sponsorska marki El Sol

Strzelaj i wygrywaj z Dorato

„Strzelaj z Dorato i zdobądź Puchar 2012€” to ogólnopolska promocja konsumencka zorganizowana przez markę Dorato. Promocja rozpoczęła się w maju, a kończy w dniu finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej, czyli 1 lipca. Główną nagrodą tej zakrojonej na szeroką skalę promocji jest nagroda pieniężna w wysokości 2012 euro oraz mistrzowski puchar. Dorato Bianco to idealny wybór dla kibiców, którzy chcą świętować sukcesy swoich ulubionych drużyn.

Czytaj dalej »Strzelaj i wygrywaj z Dorato

CIN&CIN i Łukasz Jemioł w świecie fashion

Luksus, design oraz niezwykła atmosfera glamour – to wszystko towarzyszyło długo oczekiwanemu pokazowi mody Łukasza Jemioła, który odbył się 15 maja br. w Galerii Porczyńskich w Warszawie. Oczywiście tam, gdzie kobiece piękno i świat fashion, nie mogło zabraknąć eksperta od damskich pragnień – CIN&CIN, marki, która już od wielu sezonów współtworzy wydarzenia związane z modą.

Czytaj dalej »CIN&CIN i Łukasz Jemioł w świecie fashion

Syreni Śpiew wódki J.A. BACZEWSKI

Spojrzeć na świat z nowej i wypełnionej artystyczną swobodą perspektywy. Wspaniale się bawić i czerpać z życia to, co najlepsze. Dla hedonistów, trendsetterów, ludzi pozytywnych, dla wszystkich, którzy kochają żyć, tworzyć i bawić się! To z myślą o nich marka J.A. BACZEWSKI i magazyn SOUL w Syrenim Śpiewie stworzyli niezapomniane wydarzenie, które jeszcze długo pozostanie w pamięci.

Czytaj dalej »Syreni Śpiew wódki J.A. BACZEWSKI

„Poznaj Michel Angelo” – pierwsza kampania telewizyjna marki

Pierwsza kampania telewizyjna win musujących Michel Angelo pt. „Poznaj Michel Angelo”, rozpoczęła się 12 grudnia i potrwa do końca br. Przygotowane spoty sponsorskie mają charakter wizerunkowy i stanowią kolejny etap relaunchu marki, który rozpoczął się 1 listopada wejściem na rynek Michel Angelo w nowych, eleganckich opakowaniach.

Czytaj dalej »„Poznaj Michel Angelo” – pierwsza kampania telewizyjna marki

„Agentki CIN&CIN”– nowa kampania telewizyjna CIN&CIN

Agentki CIN&CIN – pod takim tytułem ruszyła 21 listopada br. kampania telewizyjna marki CIN&CIN – sponsora Międzynarodowego Turnieju Tańca CIN&CIN Polish Cup. Spoty sponsorskie emitowane są w TVN oraz kanałach tematycznych kierowanych do kobiet. Kampania wspierana jest działaniami w mediach społecznościowych oraz aktywnościami w punktach sprzedaży.

Czytaj dalej »„Agentki CIN&CIN”– nowa kampania telewizyjna CIN&CIN