Przejdź do treści

Konkret PR

Villeroy & Boch proekologicznie: wanny i brodziki z Quarylu® to produkty na lata

Slow life i ekologia rosną w siłę. Coraz częściej wybieramy produkty, które są przyjazne dla środowiska i będą nam służyć latami. Takie są wanny i brodziki wykonane z Quarylu®. Ten innowacyjny materiał opatentowany przez Villeroy & Boch, pomaga ograniczyć zużycie wody, energii i detergentów. Łatwo się czyści i jest odporny na zarysowania, dzięki czemu na dłużej zachowuje swój blask. Wanny i brodziki z Quarylu® Villeroy & Boch są ciepłe w dotyku i bajecznie wygodne. Mogą służyć nawet kilku pokoleniom. Gwarancją na to są: najlepsza jakość materiału i ponadczasowy design. I co ważne dla zwolenników proekologicznych zachowań: stworzony przez Villeroy & Boch Quaryl®, to materiał w pełni recyklingowalny.

Czytaj dalej »Villeroy & Boch proekologicznie: wanny i brodziki z Quarylu® to produkty na lata

Panattoni Europe Przemysłowym Deweloperem roku 2011

Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Polsce, zdobył nagrodę CEE Quality Awards w kategorii 'Industrial Developer’. Prestiżowy konkurs co roku gromadzi przedstawicieli branży nieruchomości Europy Środkowej i Wschodniej. Tegoroczna edycja była już dziewiątą, a uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 17 kwietnia, w hotelu Marriott.

Czytaj dalej »Panattoni Europe Przemysłowym Deweloperem roku 2011

Finaliści turnieju Mercedes Trophy 2010 wyłonieni

W dniach 10-11 lipca odbyły się w Trójmieście dwa turnieje z cyklu Mercedes Trophy 2010. W wyniku rywalizacji wyłoniono polską reprezentację, która weźmie udział w światowym finale MercedesTrophy w Stuttgarcie. W skład polskiej drużyny weszli: Henryk Konopka, Piotr Korwin-Piotrowski oraz Jacek Liszewski. Rozgrywkom towarzyszyła marka francuskiego koniaku Otard.

Czytaj dalej »Finaliści turnieju Mercedes Trophy 2010 wyłonieni