Przejdź do treści

KaMODUS

Olejki do kąpieli Green Pharmacy

Relaksująca kąpiel to najprzyjemniejszy moment dnia. Rześka ochłoda w okresie letnich upałów? Oczyszczająca pielęgnacja po dniu pracy lub intensywnym wypoczynku? Rozgrzewająca rozkosz u schyłku lata czy na początku jesieni? Green Pharmacy oferuje aromatyczne, nawilżające i intensywnie pielęgnujące kosmetyki do kąpieli, które doskonale sprawdzą się o każdej porze roku. Dzięki naturalnym składnikom roślinnym i delikatnym olejkom eterycznym nasza wanna ma szansę stać się niemal domowym SPA.

Czytaj dalej »Olejki do kąpieli Green Pharmacy

Profesjonalna pielęgnacja paznokci z marką Bio Creative Labs

Marka BCL przedstawia produkty do pielęgnacji paznokci, które wzbogacone są olejem arganowym. Składnik ten jest wytwarzany z owoców endemicznej arganii żelaznej rosnącej w Maroko. Przeciwdziała starzeniu się skóry, nadając jej równocześnie miękkość i delikatność. Jest naturalną alternatywą dla substancji syntetycznych o podobnym działaniu. Preparaty BCL jako jedyne zawierają ten „złoty płyn”.

Czytaj dalej »Profesjonalna pielęgnacja paznokci z marką Bio Creative Labs

Legomania z Plast Team

Marka Plast Team została wybrana przez Grupę LEGO na formalnego, licencjonowanego partnera w zakresie produkcji pojemników do przechowywania różności i na lunch. Wartości wyrażane przez markę – jakość, design, funkcjonalność produktów i zabawa – są dla tej współpracy jak skrojone na miarę.

„Okaleczona”

Wydawnictwo Hachette Polska przedstawia niezwykle poruszającą opowieść o dziewczynce imieniem Dawn. Sprawiała ona wrażenie grzecznej i nieśmiałej, w rzeczywistości była wewnętrznie poraniona.

Czytaj dalej »„Okaleczona”