Przejdź do treści

Kalitero

Mercedes-Benz jako pierwszy reklamodawca w Polsce wykorzysta Shazam w kampanii telewizyjnej wprowadzającej Nową Klasę A

Polski oddział Mercedesa jako pierwszy na świecie wykorzysta aplikację Shazam w kampanii telewizyjnej. Będzie to jednocześnie pierwsze zastosowanie tej aplikacji na polskim rynku i w tej części regionu. Spoty telewizyjne w kampanii nowego modelu Mercedesa, wykorzystywać będą technologię rozpoznawania dźwięku, tzw. voice recognition. Po uruchomieniu Shazam w czasie emisji spotu, użytkownik zostaje przekierowany do specjalnie przygotowanej platformy Mercedesa Klasy A na ekranie smartfona lub tabletu. Z poziomu strony, użytkownicy będą mieli m.in. możliwość zapoznania się z nowym samochodem Klasy A oraz umówienia się na jazdę próbną.

Czytaj dalej »Mercedes-Benz jako pierwszy reklamodawca w Polsce wykorzysta Shazam w kampanii telewizyjnej wprowadzającej Nową Klasę A

Mr. Ser na imprezie

Nie chcemy przyjąć do wiadomości, że wakacyjny czas się kończy. To jednak nie oznacza, że mamy przestać bawić się ze znajomymi. Tyko teraz więcej czasu będziemy spędzać w pomieszczeniach. Rozpocznie się sezon imprez domowych. Ta ciekawa forma spędzania wolnych wieczorów wciąż cieszy się dużą popularnością.

Czytaj dalej »Mr. Ser na imprezie

Regularna ochrona obuwia i innych akcesoriów skórzanych

Torebki, paski, buty i kurtki skórzane cieszą ich właścicielki, ale tylko wtedy gdy są nowe i zadbane. Codzienne korzystanie z wyrobów galanterii skórzanej wpływa na ich wygląd. Korzystając z szerokiej gamy produktów marki Bufalo można odpowiednio zabezpieczyć skórzane wyroby, najpierw je impregnując, a kolejno regularnie czyszcząc tak, by nie uszkodzić powierzchni a także odświeżyć i nadać odpowiedni połysk.

Czytaj dalej »Regularna ochrona obuwia i innych akcesoriów skórzanych

Raport MEC: Kobiety, mężczyźni i ich smartfony

Z badań przeprowadzonych przez MEC Analytics and Insight wynika, że smartfona posiada więcej mężczyzn niż kobiet  (68% vs 59%).  Także dla mężczyzn posiadanie dostępu do Internetu przez telefon komórkowy jest ważniejsze niż dla kobiet (69% vs 57%.). Ale analizując zachowania Polaków w poszczególnych grupach wiekowych widać wyraźne różnice w sposobie korzystania ze smartfonów.

Czytaj dalej »Raport MEC: Kobiety, mężczyźni i ich smartfony

Chrupiąca porcja owoców i warzyw

Jakże często deklarujemy ucieczkę od siedzącego trybu życia. Obiecujemy sobie regularne spożywanie posiłków, picie wody, jedzenie owoców i warzyw kilka razy dziennie i większą dawkę ruchu. Jednak zabiegani szybko zapominamy o złożonych obietnicach. Na samodzielne przyrządzanie posiłków brakuje nam czasu, odżywiamy się więc w pośpiechu sięgając po gotowe produkty. W takich sytuacjach idealnie sprawdzają się lekkie przekąski Crispy Natural z suszonych owoców i warzyw. Produkowane według innowacyjnej technologii MIRVAC, dzięki której zachowują wysokie wartości odżywcze, naturalny wygląd, zapach, są przy tym chrupiące i smaczne.

Czytaj dalej »Chrupiąca porcja owoców i warzyw

Zabierz ze sobą Crispy Natural w każdą majową podróż

Czekaliśmy na to długo, przed nami długi majowy weekend, czyli tradycyjny początek wypoczynku na świeżym powietrzu. To także czas na bardziej aktywne zajęcia, wycieczki piesze i rowerowe. Więc musimy pamiętać o tym, że nasz organizm będzie potrzebował więcej energii. Pamiętamy o odpowiednim ubraniu, ale równie ważny jest prowiant, najlepiej taki, który można wrzucić do plecaka. Dobrym pomysłem jest paczka przekąsek owocowych i warzywnych Crispy Natural.

Czytaj dalej »Zabierz ze sobą Crispy Natural w każdą majową podróż

Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo?“ dodaje 1 proc. szansy dzieciom w śpiączce – Niezwykły ambient na Dworcu Łódź Kaliska

Nad ranem 15 kwietnia 2009 r., w hali łódzkiego dworca  stanął tajemniczy biały sześcian o podstawie 2 metrów. W środku, w dziwnej mlecznobiałej przestrzeni można zobaczyć uwięzioną dziewczynkę. Dziewczynka szuka wyjścia, chodząc od ściany do ściany, próbuje nawiązać kontakt z przechodzącymi ludźmi.
Czytaj dalej »Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo?“ dodaje 1 proc. szansy dzieciom w śpiączce – Niezwykły ambient na Dworcu Łódź Kaliska