Przejdź do treści

ITBC Communication

Wilanów pięknieje, czyli otwarcie sklepu Bricoman

Po pięcioletniej obecności na polskim rynku sieć Bricoman otwiera czwarty w Polsce, a drugi w Warszawie sklep remontowo-budowlany o łącznej powierzchni zabudowy 7 293 m². Wybór padł na Wilanów, który jest jedną z najszybciej rozbudowujących się dzielnic w stolicy. Lokalizacja w prestiżowej części Warszawy, przy ul. Europejskiej 125, zmotywowała Bricomana do stworzenia obiektu, który swoją bryłą będzie estetycznie wpisywał się w otoczenie.

Czytaj dalej »Wilanów pięknieje, czyli otwarcie sklepu Bricoman

Nowa wersja systemu Epicor ERP

Epicor Software Corporation, wiodący dostawca oprogramowania biznesowego dla przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych, poinformował o wprowadzeniu na rynek najnowszej wersji systemu do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa Epicor ERP. Nowa wersja została wzbogacona o 300 dodatkowych funkcji, zaprojektowanych z myślą o komforcie użytkowania i wzroście efektywności. Epicor ERP nowej generacji jest już dostępny w 60 krajach, w tym w Polsce. Wdrażany także w technologii Epicor ICE (Internet Component Environment), która łączy elementy Epicor True SOA i Web 2.0.

Czytaj dalej »Nowa wersja systemu Epicor ERP

Systemy Asseco WAPRO w sieci handlowej Dombal

Firma Dombal, producent i dystrybutor drewna oraz akcesoriów ogrodowych, wdrożyła komplet aplikacji do zarządzania Asseco WAPRO, aby usprawnić zarządzanie siecią swoich własnych sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Zaimplementowane rozwiązania pozwoliły zoptymalizować wiele procesów biznesowych, zredukować koszty oraz lepiej kontrolować działanie wszystkich punktów sprzedaży.

Czytaj dalej »Systemy Asseco WAPRO w sieci handlowej Dombal

Oprogramowanie Asseco WAPRO wspiera branżę informatyczną

Dystrybutor oraz producent sprzętu komputerowego – firma Sunnyline Computer Products Poland Sp. z o.o. wdrożyła u siebie systemy Asseco WAPRO wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Aplikacje usprawniły procesy biznesowe w obszarze sprzedaży, logistyki oraz analizy danych. Implementację oprogramowania przeprowadził Złoty Partner firmy Asseco Business Solutions, dystrybutor aplikacji Asseco WAPRO – firma IMAG Dariusz Biliński.

Czytaj dalej »Oprogramowanie Asseco WAPRO wspiera branżę informatyczną

Asseco Business Solutions usprawni współpracę w kanałach dystrybucji Grupy Atlas

Firma Asseco Business Solutions S.A. wdroży w Grupie Atlas platformę wymiany danych Connector Enterprise, której zadaniem będzie usprawnienie zarządzania łańcuchem dostaw i wymiana informacji handlowych między producentem a  współpracującymi z nim dystrybutorami. Umowa Asseco BS z liderem na rynku chemii budowlanej w Polsce przewiduje zakończenie wdrożenia w pierwszej połowie 2012 roku.

Czytaj dalej »Asseco Business Solutions usprawni współpracę w kanałach dystrybucji Grupy Atlas

Asseco WAPRO wspiera hiszpańskiego dystrybutora farb i lakierów w Polsce

Firma Barpimo Polska, filia znanego na całym świecie hiszpańskiego producenta oraz dystrybutora farb i lakierów, wdrożyła u siebie oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem Asseco WAPRO. Rozwiązanie składające się z szeregu wyspecjalizowanych modułów pozwoliło na optymalizację działań w obszarach logistyki, zamówień, finansów i księgowości. Wdrożenia aplikacji dokonał partner Asseco Business Solutions – Biznessoft.pl.

Czytaj dalej »Asseco WAPRO wspiera hiszpańskiego dystrybutora farb i lakierów w Polsce