Przejdź do treści

Inventive Communications

Iomega SuperHero – nowe urządzenie do archiwizacji z wbudowaną ładowarką do telefonów iPhone

Firma Iomega, będąca własnością EMC (NYSE: EMC), globalny lider w systemach ochrony danych wprowadza na rynek Iomega® SuperHero™ – urządzenie do archiwizacji z wbudowaną ładowarką, rozwiązujące problem utraty danych przez miliony użytkowników telefonów iPhone.

Czytaj dalej »Iomega SuperHero – nowe urządzenie do archiwizacji z wbudowaną ładowarką do telefonów iPhone

Lubimy FreeM’a

Firma Inmobile, właściciel wirtualnego operatora komórkowego CP Telecom i telefonii komórkowej FreeM poinformowała, że po tygodniu od rozpoczęcia testów sieci FreeM prawie 13.000 użytkowników Facebooka z całej Polski zostało fanami jej profilu, a ich liczba rożnie każdego dnia.

Czytaj dalej »Lubimy FreeM’a

Action S.A. dystrybutorem nawigacji marki BLOW

BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, podpisał umowę dystrybucyjną z ACTION S.A., jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT w Polsce. Od listopada 2010 r. ACTION S.A. oferuje sieciom handlowym oraz resellerom wszystkie modele nawigacji GPS marki BLOW z oprogramowaniem AutoMapa, wraz z akcesoriami dostępnymi na rynku polskim.

Czytaj dalej »Action S.A. dystrybutorem nawigacji marki BLOW

S4E wspiera biznes z naukową pasją

Zakończyły się Małopolskie Targi Innowacji Biznes + Nauka w Krakowie. Targom towarzyszyła konferencja „Być albo nie być… (oto jest) pytanie o współpracę Nauka-Biznes” zorganizowana w Międzynarodowym Centrum Kultury przy Rynku Głównym w Krakowie. S4E, dystrybutor z wartością dodaną (VAD), wespół z partnerem biznesowym – firmą Emack, zaprezentowały rozwiązania dla firm z sektora SMB.

Czytaj dalej »S4E wspiera biznes z naukową pasją

Niech Cię usłyszą

BLOW, producent zaawansowanych urządzeń multimedialnych, wprowadza do sprzedaży przenośne, aktywne kolumny głośnikowe BLOW RBW-152 15″USB/SD o mocy 180W z wbudowanym wzmacniaczem, korektorem barwy dźwięku, gniazdami kart SD i wejściem USB. Kolumny przeznaczone są dla mobilnych zespołów estradowych, klubów karaoke, sal bankietowych oraz domowych muzyków. Świetnie sprawdzą się też podczas nagłaśniania małych imprez na wolnym powietrzu, akcji promocyjnych, itp. Moc 180 W (RMS) wystarcza, aby osiągnąć skuteczność akustyczną na poziomie 116 dB. Kompaktowa, solidna i łatwa w przenoszeniu oraz montażu obudowa o wymiarach 44 x 43 x 69 cm pozwala z powodzeniem zmieścić zestaw nawet w małym samochodzie.

Czytaj dalej »Niech Cię usłyszą