Przejdź do treści

Innerlook Consultancy

3 FRU.PL, Zuzanna Konarska

Nowy sposób na rezerwację hoteli

fruOd dawna wiadomo, że hotel najlepiej rezerwować przez Internet. W sieci możemy wybierać pomiędzy kilkunastoma dużymi wyszukiwarkami hoteli, ale różnice w prezentowanych przez nie cenach mogą sięgać nawet kilkuset złotych. Od teraz dzięki FRU.PL jednym kliknięciem sprawdzisz ofertę wszystkich największych platform i zarezerwujesz swój hotel w najniższej cenie.

Czytaj dalej »Nowy sposób na rezerwację hoteli

4 Freebird 50.7, Freebird 50.8, Lark, Mateusz Gac

Nawigacje z gadżetami

larkMarka Lark wprowadza na rynek  jeszcze lepsze modele swoich nawigacji. Do sklepów EURO RTV AGD trafiły modele Freebird 50.7 i 50.8 z funkcją telewizora i samochodowej czarnej skrzynki, a już niedługo w sprzedaży pojawi się ulepszony model  50.4HD-BT, z zaskakująco wysoką rozdzielczością ekranu i mapami z darmową aktualizacją.

Czytaj dalej »Nawigacje z gadżetami

7 Bolesław Drapella, Morizon, nportal.pl, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Morizon.pl przeznaczy 1,3 mln zł na szkolenia dla swoich klientów

morizonSpółka Morizon S.A. w dniu 01.08.2013 roku podpisała umowę z Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości o dofinansowanie projektu „Standard pracy pośredników nieruchomości w oparciu o kompetencje zarządcze i  ZZL”,  realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, konkurs „HeRosi Organizacji”.

Czytaj dalej »Morizon.pl przeznaczy 1,3 mln zł na szkolenia dla swoich klientów