Przejdź do treści

Imago PR

1 Fundacja ISKIERKA, RADOŚCI Z OSZCZĘDNOŚCI, Rafał Czechowski, Stalexport Autostrada Małopolska

Studenci sprawdzą, jak jeździć oszczędnie

radosci z oszczednosciW ramach kampanii „RADOŚCI Z OSZCZĘDNOŚCI” studenci śląskich i małopolskich uczelni będą mieli okazję sprawdzić, co i w jakim stopniu wpływa na zużycie paliwa podczas jazdy. Zdobyta w ten sposób wiedza pozwoli im nie tylko ekonomicznie podróżować, ale również poczynić oszczędności wirtualne na rzecz Fundacji ISKIERKA. Organizatorem akcji jest Stalexport Autostrada Małopolska S.A. (SAM S.A.)\

Czytaj dalej »Studenci sprawdzą, jak jeździć oszczędnie

2 Fundacja ISKIERKA, RADOŚCI Z OSZCZĘDNOŚCI, Rafał Czechowski, Stalexport Autostrada Małopolska

Powstał pierwszy profesjonalny poradnik tworzenia stron docelowych dla sektora MSP

reachlocal10 sekund – tylko tyle czasu ma dana firma na przekonanie użytkownika, odwiedzającego jej stronę docelową, do nawiązania kontaktu. Przygotowanie profesjonalnego landing page (strony docelowej, na którą przechodzą internauci po kliknięciu w reklamę firmy), nie tylko zwiększa liczbę odwiedziny strony, lecz wpływa także na wzrost ilości kontaktów potencjalnych klientów z firmą. Istotne jest to szczególnie w przypadku sektora MSP, który coraz śmielej, choć nie zawsze odpowiednio inwestuje w tworzenie stron internetowych (60 proc. małych i ponad 80 proc. średnich przedsiębiorstw posiada własną witrynę internetową) i nie skupia się na uzupełnianiu ich o landing page. Wychodząc naprzeciw tym problemom, polski oddział międzynarodowej agencji ReachLocal, od ponad pół roku funkcjonujący nad Wisłą, przygotował pierwszy w Polsce poradnik wskazujący, jak sektor MSP powinien odpowiednio skonwertować landing page.

Czytaj dalej »Powstał pierwszy profesjonalny poradnik tworzenia stron docelowych dla sektora MSP

PulsHR.pl – nowoczesny, sprofilowany serwis dla profesjonalistów

Insourcing, outsourcing, e-learning, coaching, mentoring, outplacement. Zarządzanie, przywództwo, rozwój kariery, wynagrodzenia, oferty pracy. Jedne z najczęściej przywoływanych terminów, zwłaszcza w czasach kryzysu. Gdzie znaleźć aktualne i przydatne informacje z szeroko rozumianej branży HR? Grupa PTWP SA zaprasza menedżerów, prezesów, dyrektorów, profesjonalistów do korzystania z nowego portalu PulsHR.pl.

Czytaj dalej »PulsHR.pl – nowoczesny, sprofilowany serwis dla profesjonalistów

Wirtualny salon ekskluzywnej marki paneli podłogowych Wiparquet

Wiparquet, jedną z najbardziej ekskluzywnych marek paneli podłogowych, można już podziwiać w nowym, wirtualnym salonie. RuckZuck, należąca do największych w Europie sieć sprzedaży podłóg i drzwi, uruchomiła specjalny portal dedykowany tej marce. Opisy, aranżacje i informacje o ośmiu ekskluzywnych kolekcjach paneli podłogowych firmy Classen znajdują się pod adresem: www.wiparquet.pl.

Czytaj dalej »Wirtualny salon ekskluzywnej marki paneli podłogowych Wiparquet

Kandydaci do pracy odrzucani przez wpisy w profilach społecznościowych

Blisko co piąty menedżer wysokiego szczebla w firmie technologicznej przyznał, że powodem odrzucenia kandydata do pracy była zawartość jego profilu w mediach społecznościowych. To jeden z wniosków płynących z corocznego sondażu Technology Survey przeprowadzonego przez Eurocom Worldwide, globalną sieć niezależnych agencji PR we współpracy z Imago PR – jej polskim przedstawicielem.

Czytaj dalej »Kandydaci do pracy odrzucani przez wpisy w profilach społecznościowych

Era odzyskiwania danych trwa już ćwierć wieku

Ponad 25 milionów średniej pojemności pendrive’ów potrzebowaliby inżynierowie odzyskiwania danych Kroll Ontrack, by pomieścić wszystkie pliki, jakie przywrócili przez ostatnie ćwierć wieku, od momentu powstania pierwszego komercyjnego laboratorium odzyskiwania cyfrowych informacji. Specjaliści firmy postanowili wskazać, jak wraz z rozwojem technologii informatycznych i początkiem ery komputerów PC, datowanej na lata 80-te XX wieku, ewoluowała technologia przywracania danych i jak ma się ona do dzisiejszej cyfrowej rzeczywistości.

Czytaj dalej »Era odzyskiwania danych trwa już ćwierć wieku

Wnp.pl w czołówce portali o tematyce biznesowej. Należąca do Grupy PTWP SA witryna od dziś w zmienionej formie

Drugie miejsce wśród najczęściej cytowanych serwisów ekonomicznych już po raz drugi należy do portalu wnp.pl. Według Instytutu Monitorowania Mediów (IMM), czołowy portal biznesowy Grupy PTWP SA, zalicza się także do pierwszej dziesiątki najbardziej opiniotwórczych serwisów internetowych w 2011 roku*. Od dziś witryna wnp.pl prezentuje szersze spektrum informacji i dostępna jest w nowej formie.

Czytaj dalej »Wnp.pl w czołówce portali o tematyce biznesowej. Należąca do Grupy PTWP SA witryna od dziś w zmienionej formie