Przejdź do treści

Image HOUSE

Bądź bezpieczny na drodze

Autofederacja (AF), pierwsza w Polsce opiniotwórcza i oparta na idei afiliacji organizacja zrzeszająca polskich kierowców, przeprowadza przed wakacjami szkolenia bezpiecznej jazdy przy współpracy z Akademią Bezpiecznej Jazdy GOS na najnowocześniejszych symulatorach. Szkolenia mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa na polskich drogach, gdy wakacyjny ruch jest wzmożony do granic wytrzymałości.

Czytaj dalej »Bądź bezpieczny na drodze

Xperia™ neo i Xperia™ pro obsługują najnowszą wersję aplikacji Skype na Android z funkcją wideorozmowy

Posiadacze Xperii™ neo oraz Xperii™ pro, dwóch smartfonów nowej generacji działających na platformie Android,  będą jeszcze bliżej swoich znajomych i bliskich, dzięki możliwości rozmowy twarzą w twarz za pomocą najnowszej wersji Skype dla Android!

Czytaj dalej »Xperia™ neo i Xperia™ pro obsługują najnowszą wersję aplikacji Skype na Android z funkcją wideorozmowy

FancyFon rekomendowany przez ośrodek badawczy Gartner

FancyFon ™, pionier na rynku rozwiązań mobilnych, dostarczający rozwiązania do centralnie sterowanego zarządzania telefonami komórkowymi oraz zabezpieczania danych mobilnych, został po raz kolejny zarekomendowany przez amerykański ośrodek badawczy Gartner w raporcie uwzględniającym dostawców systemów do zdalnego zarządzania smartfonami oraz tabletami (Gartner rekomendował firmę FancyFon również sierpniu 2010).

Czytaj dalej »FancyFon rekomendowany przez ośrodek badawczy Gartner

Sony Ericsson prezentuje Xperia™ arc – ultracienki smartfon o doskonałym kształcie z najnowocześniejszą technologią Sony

Sony Ericsson przedstawia nowy smartfon Xperia™ arc z najbardziej zaawansowaną technologią Sony i wyjątkowymi możliwościami multimedialnymi, oparty na najnowszej wersji platformy Android 2.3.  Xperia™ arc jest pierwszym smartfonem z nowej generacji, które zostaną zaprezentowane w 2011 roku.

Czytaj dalej »Sony Ericsson prezentuje Xperia™ arc – ultracienki smartfon o doskonałym kształcie z najnowocześniejszą technologią Sony