Przejdź do treści

GutPR

Nowa Riviera nad polskim morzem

  • przez

Rozpoczęta w październiku 2011 roku rozbudowa Centrum Handlowego Riviera w Gdyni dobiegła końca. Współpraca kilku podmiotów z sektora budowlanego, w tym Generalnego Wykonawcy – firmy RD bud – pozwoliła urzeczywistnić stawiane przed inwestycją oczekiwania. Nowo otwartą galerię handlową na Pomorzu wyróżnia nie tylko oryginalna, roślinna elewacja i imponująca kubatura budynku, ale także atrakcyjna oferta usługowo-handlowa. Nic więc dziwnego, że najnowszy obiekt zrealizowany przez spółkę RD bud uważany jest za ciekawe urozmaicenie panoramy miasta, ale i prawdziwą Rivierę… zakupowych okazji dla mieszkańców Trójmiasta i okolic.

Czytaj dalej »Nowa Riviera nad polskim morzem

1 KiK Textil, Mariusz Kulik

KiK szuka partnerów biznesowych w całej Polsce

kikFirma KiK, najszybciej rozwijająca się w Europie sieć dyskontów odzieżowo – tekstylnych, sukcesywnie zwiększa udziały w Polsce i na arenie międzynarodowej. Sieć KiK, od 2012 roku z sukcesem prowadząca działalność na rynku polskim, posiada obecnie ponad 3200 sklepów w ośmiu krajach Europy, a od listopada 2013 roku podejmuje działania handlowe w Holandii. W związku z planami dalszej ekspansji w Polsce, firma poszukuje partnerów biznesowych z całego kraju, którzy są zainteresowani długotrwałą współpracą.

Czytaj dalej »KiK szuka partnerów biznesowych w całej Polsce

2 NordGlass

Sześćdziesiąty serwis firmy NordGlass w Polsce ruszył w Warszawie

nordglassDo rozrastającej się stale sieci punktów jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych – firmy NordGlass – 27 września 2013 roku dołączył serwis w Warszawie, mieszczący się przy ul. Bajana 2. Jest to już sześćdziesiąta filia firmy NordGlass w Polsce i zarazem siódmy punkt serwisowy NordGlass, który funkcjonować będzie na terenie stolicy. Naprawa szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymiana szyb w samochodach osobowych, dostawczych i pojazdach specjalnych to tylko niektóre usługi dostępne w jubileuszowej, sześćdziesiątej placówce firmy NordGlass.

Czytaj dalej »Sześćdziesiąty serwis firmy NordGlass w Polsce ruszył w Warszawie

3 Marek Grabowski, NordGlass

Firma NordGlass poszukuje franczyzobiorców w 13 województwach

nordglassFirma NordGlass, właściciel największej ogólnopolskiej sieci serwisów wymiany i naprawy szyb samochodowych, sukcesywnie powiększa grono franczyzobiorców. Potentat rynku motoryzacyjnego planuje dalszą ekspansję sieci w kolejnych miastach w Polsce w aż 13 województwach. Firma otwarta jest na współpracę z przedsiębiorcami między innymi z regionu zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego, śląskiego, mazurskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, opolskiego, mazowieckiego, małopolskiego, łódzkiego, lubelskiego oraz dolnośląskiego, którzy szukają pomysłu na intratny biznes.

Czytaj dalej »Firma NordGlass poszukuje franczyzobiorców w 13 województwach

4 franczyza, Marek Grabowski, NordGlass

Franczyza z NordGlass – sposób na pewny biznes

nordglassAtrakcyjność systemu franczyzowego w branży motoryzacyjnej z roku na rok systematycznie wzrasta. Korzyści, jakie niesie za sobą ten coraz bardziej popularny, również w Polsce, model biznesowy skłaniają kolejnych inwestorów, do tego, by przystąpić do istniejących już renomowanych sieci. Niekwestionowany lider w zakresie wymiany i naprawy szyb samochodowych, firma NordGlass, oferuje ambitnym przedsiębiorcom nie tylko sprawdzony model zarządzania przedsiębiorstwem, ale i innowacyjne zaplecze techniczne, systemy dostaw i dedykowane szkolenia techniczne i handlowe prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Stabilna i rozwojowa inwestycja we współpracy z uznaną marką NordGlass to sposób na pewny biznes.

Czytaj dalej »Franczyza z NordGlass – sposób na pewny biznes

5 KiK, Mariusz Kulik

12 miesięcy sukcesu marki KiK w Polsce

  • przez

kikNajszybciej rozwijająca się w Europie sieć dyskontów tekstylnych KiK obchodzi w kwietniu rok działalności w Polsce. Znana marka, która posiada obecnie ponad 3200 sklepów w ośmiu krajach Europy, może pochwalić się dużym uznaniem i popularnością również na rynku polskim. W ciągu zaledwie roku, właścicielom marki, udało się zrealizować imponujące założenia. A to dopiero początek…

Czytaj dalej »12 miesięcy sukcesu marki KiK w Polsce

Platforma Docel.pl – siedząc w fotelu dotrzesz do celu

Szukając najlepszych usług w Internecie, często toniemy w morzu niepotrzebnych, mało wartościowych ofert. Czy istnieje lepsze rozwiązanie, niż korzystanie z najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych? Tak! Stworzony przez polskich specjalistów portal Docel.pl to miejsce, w którym firmy przedstawią swoją ofertę, a my z łatwością znajdziemy fachowca w swojej okolicy i bezpośrednio zarezerwujemy termin spotkania.

Czytaj dalej »Platforma Docel.pl – siedząc w fotelu dotrzesz do celu

Firma TECE wybrała GutPR

Firma TECE, znany producent i dystrybutor innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, wybrała agencję do poprowadzenia działań komunikacyjnych. Umowa została podpisana z wyspecjalizowaną w obsłudze firm z sektora budowlanego, wnętrzarskiego i instalacyjnego agencją GutPR.

Czytaj dalej »Firma TECE wybrała GutPR