Przejdź do treści

Genesis PR

1 Igor Chalupec, InPost, Leszek Żebrowski, Polska Grupa Pocztowa, Rafał Brzoska

InPost i PGP podpisały umowę na obsługę sądów i prokuratur

inpostInPost i Polska Grupa Pocztowa podpisały porozumienie o współpracy w zakresie obsługi kontraktu na rzecz sądów powszechnych i prokuratur. Wartość dwuletniej umowy może sięgnąć nawet 200 mln zł. InPost udostępni dla potrzeb realizacji tego kontraktu wszystkie swoje placówki, tak własne, jak i partnerskie – m.in. zlokalizowane w 5000 placówek sieci RUCH – oraz inne zasoby techniczne i organizacyjne.

Czytaj dalej »InPost i PGP podpisały umowę na obsługę sądów i prokuratur

2 Igor Chalupec, InPost, Leszek Żebrowski, Polska Grupa Pocztowa, Rafał Brzoska

InPost i RUCH podpisały umowę o współpracy

integerInPost – największy prywatny operator pocztowy w Polsce oraz RUCH S.A – przedsiębiorstwo z ogromnymi tradycjami i jeden z czołowych dystrybutorów prasy – nawiązały porozumienie o współpracy. Dzięki kooperacji klienci kiosków RUCHu będą mogli w jednym miejscu zakupić gazetę, czy bilety komunikacji miejskiej, jak również skorzystać z oferty usługi pocztowej i odebrać awizowaną przesyłkę. Odbiór awizowanej przesyłki InPost będzie docelowo możliwy w 2000 własnych placówkach RUCHu oraz około 3000 punktach partnerskich RUCH na terenie całego kraju. Usługa InPost będzie uruchamiana w poszczególnych placówkach sukcesywnie, a jednostki zostaną oznaczone logotypami InPost. Tym samym sieć InPost zostanie rozszerzona do 6700 punktów.

Czytaj dalej »InPost i RUCH podpisały umowę o współpracy

3 Igor Chalupec, InPost, Leszek Żebrowski, Polska Grupa Pocztowa, Rafał Brzoska

Spółki z Grupy Integer.pl w nowej odsłonie

inpostGrupa Kapitałowa Integer.pl wdraża globalny proces rebrandingu spółek wchodzących w jej skład. Odświeżenie identyfikacji wizualnej umożliwi ujednolicenie komunikacji na rynkach międzynarodowych, na których planowana jest dalsza dynamiczna ekspansja Grupy. Równolegle z zaplanowaną na dzień 11 listopada zmianą logotypów, uruchomiona zostanie ogólnopolska kampania ATL promująca Paczkomaty InPost oraz współpracę z serwisem agito.pl i allegro.

Czytaj dalej »Spółki z Grupy Integer.pl w nowej odsłonie

4 Igor Chalupec, InPost, Leszek Żebrowski, Polska Grupa Pocztowa, Rafał Brzoska

GENESIS PR z Metrostav

genesisAgencja GENESIS PR zrealizuje działania PR na rzecz Metrostav – czeskiej spółki budowlanej, realizującej projekty infrastrukturalne. Umowa obejmie PR korporacyjny i relacje z mediami. To kolejny projekt realizowany przez GENESIS PR w tym sektorze – w 2011 i 2012 roku agencja pracowała na rzecz BOGL a KRYSL – wykonawcy odcinka C autostrady A2.

Czytaj dalej »GENESIS PR z Metrostav

6 Igor Chalupec, InPost, Leszek Żebrowski, Polska Grupa Pocztowa, Rafał Brzoska

Niemcy kontra Hiszpanie – kto zagra w finale Ligi Mistrzów?

fortunaTegoroczny sezon Ligi Mistrzów potwierdził dominację drużyn z Bundesligi i Primera Division w Europie. W półfinałach zobaczymy bowiem dwa niemiecko-hiszpańskie pojedynki. Czy kluby z Półwyspu Iberyjskiego zdominują swoich rywali i w wielkim finale przyjdzie nam obejrzeć kolejne Gran Derbi? Gracze Fortuny obstawiający w kolekturach i za pośrednictwem serwisu internetowego typują, że 25 maja na Wembley nie będziemy świadkami trzeciego w tym sezonie El Clásico.

Czytaj dalej »Niemcy kontra Hiszpanie – kto zagra w finale Ligi Mistrzów?

Zmiany w Prawie Pracy

Związki Zawodowe NSZZ Solidarność domagają się radykalnych zmian w ustawie prawo pracy. Podwyższenie płacy minimalnej, likwidacja umów śmieciowych, ograniczenie elastycznego czasu pracy czy obniżenie wieku emerytalnego – to postulaty, które według Związków pomogą zmniejszyć bezrobocie w Polsce.

Czytaj dalej »Zmiany w Prawie Pracy

Grupa Nokaut wzmacnia zarząd

Grupa Nokaut – czołowy gracz e-commerce w Polsce, właściciel internetowych porównywarek cen – wzmacnia kompetencje zarządu w celu wzrostu efektywności biznesu oraz dalszego rozwoju obszaru mobilnego. Z dniem 1 lutego 2013 do zarządu dołączy Sławomir Topczewski, który będzie odpowiedzialny za wzrost efektywności Grupy (Chief Operating Officer).

Czytaj dalej »Grupa Nokaut wzmacnia zarząd

Liga Mistrzów – nadchodzi czas rewanżu

Dotychczasowe trzy kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów dostarczyły kibicom piłki nożnej równie wielu emocji, co i niespodzianek. Na czele pięciu grup turnieju znalazły się kluby, którym wcześniej nie dawano wielu szans w konfrontacji z rywalami. Czy legendy futbolu: Juventus Turyn, AC Milan czy Manchester City podniosą się z kolan i w rewanżach zaprezentują swoją dawną klasę?

Czytaj dalej »Liga Mistrzów – nadchodzi czas rewanżu

Wystartowała kampania wizerunkowa Black Red White

Sezon na inspirujące wnętrza rozpoczęty! Już 1 listopada ruszyła wizerunkowa kampania Black Red White, warto więc podejrzeć najciekawsze pomysły na urządzenie domu czy mieszkania. W ramach jesiennej akcji największa polska grupa meblarska zaplanowała szereg działań, w tym emisję spotu telewizyjnego, kampanię internetową oraz uruchomienie dedykowanej strony internetowej www.inspiracje.brw.com.pl. Dodatkowo, Black Red White przygotowała mnóstwo pomysłów na aranżację ciekawych i funkcjonalnych wnętrz w postaci najnowszych katalogów Optima i Premium.

Czytaj dalej »Wystartowała kampania wizerunkowa Black Red White