Przejdź do treści

Fleishman&Hillard

CoughAssist E70 – nowa technologia Philips opracowana w celu poprawy jakości życia pacjentów z chorobami nerwowo-mięśniowymi

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) wprowadza swoje najnowsze rozwiązanie technologiczne w zakresie kontroli wydzieliny dróg oddechowych. Jest to produkt, który może być skuteczną alternatywą dla tradycyjnych metod odsysania. Przeznaczony jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy mają problemy z kaszlem lub skutecznym odkrztuszaniem wydzieliny. Nowe urządzenie CoughAssist E70 to kompleksowe rozwiązanie wyposażone w zaawansowane funkcje i narzędzia, pozwalające na większą swobodę w związku z możliwością rozpoczęcia leczenia pacjentów w domach, a nie tylko w szpitalach.

Czytaj dalej »CoughAssist E70 – nowa technologia Philips opracowana w celu poprawy jakości życia pacjentów z chorobami nerwowo-mięśniowymi

Aplikacja 1&1 MyWebsite zwycięzcą konkursu „Innowacja Roku 2011”

W gronie zwycięzców tegorocznej edycji konkursu „Innowacja Roku” znalazła się 1&1 MyWebsite — aplikacja do tworzenia stron www, wprowadzona na polski rynek przez firmę 1&1 Internet, jednego z czołowych dostawców usług internetowych na świecie. Konkurs jest organizowany przez Forum Biznesu we współpracy z Wydziałem Nauk Technicznych Polskiej Akademii Nauk. Aplikacja 1&1 MyWebsite została wyróżniona jako nowoczesne i oryginalne rozwiązanie umożliwiające małym i średnim firmom korzystanie z możliwości jakie daje Internet.

Czytaj dalej »Aplikacja 1&1 MyWebsite zwycięzcą konkursu „Innowacja Roku 2011”

Najwydajniejszy serwer od 1&1 Internet

Nowy serwer XXL 32 Core firmy 1&1 jest wyposażony w 64 GB pamięci RAM ECC, profesjonalny system RAID 6 (2,4 TB przestrzeni dyskowej) oraz technologię AMD Turbo Core. W sercu tego zaawansowanego serwera pracują dwa szybkie procesory AMD Opteron-6272 z zegarem o częstotliwości taktowania 2,1 GHz, która może być zwiększana do 3,0 GHz w zależności od obciążenia 32 rdzeni procesorów. Pakiet 1&1 Serwer XXL 32 Core, obejmujący także wsparcie techniczne przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia, jest dostępny za 1999,99 PLN miesięcznie.

Czytaj dalej »Najwydajniejszy serwer od 1&1 Internet

Skuteczny menedżer nie musi chodzić w spodniach

W powszechnej świadomości utarł się pogląd, że lepszym menedżerem jest mężczyzna, którego do pełnienia takiej funkcji mają  predysponować pewne szczególne − rzekomo przypisane jego płci − cechy charakteru. A co na ten temat sądzą sami menedżerowie i menedżerki? Badania przeprowadzone przez firmę Diners Club w ramach programu Talent Club wykazały, że chociaż większość z nich dostrzega różnice w sposobie pracy kobiet i mężczyzn menedżerów, to jednak nie uważa, żeby miały one wpływ na ich efektywność i osiągnięcia zawodowe.

Czytaj dalej »Skuteczny menedżer nie musi chodzić w spodniach

Zamów domenę ze smartfona

Pierwszym krokiem do stworzenia profesjonalnej strony WWW jest wybór dobrej domeny. Czasem jednak najlepsze pomysły przychodzą do głowy, gdy nie ma pod ręką komputera. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i wykorzystując popularność urządzeń moblinych, 1&1 (www.1and1.pl) opracował aplikację na smartfony, która umożliwia zamówienie domeny z dowolnego miejsca, o każdej porze.

Czytaj dalej »Zamów domenę ze smartfona