Przejdź do treści

Fisher&Zubek PR Partners

Nowy bizhub C25 Konica Minolta: „potężne” rozwiązanie w kompaktowej formie

Bizhub C25 to nie tylko doskonała i szybka drukarka, wydajna kopiarka, ale również uniwersalny skaner i niezawodny faks.  Wszystko to sprawia, że idealnie sprawdza się w każdym biurze. W małym jako serce firmowej floty, w dużym jako codzienna pomoc działów księgowych i administracyjnych.  

Czytaj dalej »Nowy bizhub C25 Konica Minolta: „potężne” rozwiązanie w kompaktowej formie

Outsourcing procesów biznesowych rośnie w siłę

Poszukiwanie pracowników przez firmy rekrutacyjne, obsługa PR czy organizacja szkoleń to usługi, które przecierały szlaki outsourcingowi na krajowym rynku. Od kilku lat polskie firmy coraz chętniej przenoszą usługi do firm zewnętrznych. Kryzys  gospodarczy  spowodował, że  firmy  uważniej  zaczęły przyglądać się swoim kosztom. Outsourcing stał się – podobnie, jak w latach 80-tych w Stanach Zjednoczonych – narzędziem redukcji kosztów.

Czytaj dalej »Outsourcing procesów biznesowych rośnie w siłę

Bizhub PRESS C8000 zapowiada drukarnie cyfrowe nowej ery

Konica Minolta po raz kolejny wyprzedza technologicznie konkurencję. Tym razem z nowym urządzeniem, które rewolucjonizuje rynek druku średnionakładowego. Bizhub PRESS C8000, bo o nim mowa, to nie tylko kwintesencja najbardziej zaawansowanych technologii, ale również ukłon w stronę niskich kosztów eksploatacji i ekologii. W swojej klasie jest zdecydowanym faworytem, jeśli chodzi o technologię i wydajność – osiąga to między innymi dzięki rewolucyjnemu tonerowi Simitri HD+.

Czytaj dalej »Bizhub PRESS C8000 zapowiada drukarnie cyfrowe nowej ery

Opakowania, broszury i ulotki, czyli druk marketingowy i biznesowy na życzenie

Cyfrowy druk produkcyjny szturmem zdobywa obszary zarezerwowane dotychczas dla offsetu. Wynika to głównie z powodu jego niższych kosztów eksploatacyjnych przy niższych nakładach oraz skróceniu czasu oczekiwania na finalny produkt. Koszt średnio- i niskonakładowego druku cyfrowego są też często niższe od kosztów offsetu. Zastosowanie techniki cyfrowej umożliwia poza tym wykonywanie zadań przekraczających możliwości druku offsetowego, takich jak druk z użyciem danych zmiennych. To wszystko powoduje, że studia poligraficzne i większe firmy coraz częściej inwestują dobry sprzęt do produkcji cyfrowej. 

Czytaj dalej »Opakowania, broszury i ulotki, czyli druk marketingowy i biznesowy na życzenie

Eko-biznes jest trendy

Aż 80 proc. firm organizując przetarg na urządzenia biurowe uwzględnia w specyfikacji zamówienia aspekt ekologiczny jako jedno z kryteriów oceny dostawców. To znak, że przedsiębiorcy rozumieją, że być eko oznacza nie tylko chronić środowisko, ale budować wizerunek i przede wszystkim oszczędzać realne pieniądze. Firmy tną wydatki już nie tylko dzięki energooszczędnym żarówkom czy mniej energochłonnej klimatyzacji, ale również dzięki mniejszym zakupom papieru i bardziej oszczędnym urządzeniom biurowym. 

Czytaj dalej »Eko-biznes jest trendy

Trend Micro wprowadza przełomowe rozwiązanie szyfrujące dla środowisk typu cloud – SecureCloud

Podczas konferencji VMworld 2010 firma Trend Micro, pionier w dziedzinie zabezpieczeń przeznaczonych do środowisk typu cloud, poinformowała o udostępnieniu publicznej wersji beta rozwiązania Trend Micro SecureCloud, które zgodnie z misją firmy rozszerza wielowarstwową ochronę na dane znajdujące się w prywatnych lub publicznych środowiskach typu cloud.

Czytaj dalej »Trend Micro wprowadza przełomowe rozwiązanie szyfrujące dla środowisk typu cloud – SecureCloud

Jak ukraść pierwszy milion? …czyli o cyberprzestępczości kradnącej kliknięcia

Kradzieże kliknięć to coraz bardziej popularny biznes wśród cybergangów. Tracą na tym przedsiębiorcy i znane marki, zyskują przestępcy i nieuczciwi brokerzy. Kradzieże kliknięć to metoda, dzięki której cyberprzestępcy mogą zarobić jedynie po parę dolarów na każdej ofierze, jednak atakując wielu użytkowników, pomnażają zarobki do kilku milionów dolarów w skali roku!  Czytaj dalej »Jak ukraść pierwszy milion? …czyli o cyberprzestępczości kradnącej kliknięcia