Przejdź do treści

ECHO Communications

1 Energia Odnawialna, OPTIMA POLSKA, Paweł Wyszyński, Piotr Panek, rynek solarny, Schüco International Polska

Branża solarna w rozkwicie

schucoPolska to najszybciej rozwijający się rynek solarny w całej Europie. W roku 2012 znalazła się na drugim miejscu pod względem powierzchni sprzedanych kolektorów. Na tak konkurencyjnym rynku zwyciężają firmy oferujące produkty najwyższej jakości i kompleksową obsługę, o czym świadczy przykład firmy OPTIMA POLSKA, lidera branży energii odnawialnej w Polsce.

Czytaj dalej »Branża solarna w rozkwicie

2 Energia Odnawialna, OPTIMA POLSKA, Paweł Wyszyński, Piotr Panek, rynek solarny, Schüco International Polska

Schüco Alu Inside – nowy system pod nową nazwą

schucoInnowacyjny system okienny bazujący na aluminiowych usztywnieniach – Schüco ThermoPlus – będzie teraz dostępny pod nową nazwą Schüco Alu Inside, która pełniej oddaje nowatorski charakter rozwiązania. Płaskie aluminiowe usztywnienia trwale połączone z wysokoudarowym PVC, przyczyniają się do wyeliminowania mostków termicznych i obniżenia współczynnika przenikania ciepła do poziomu Uf = 0,79 W/m2K.

Czytaj dalej »Schüco Alu Inside – nowy system pod nową nazwą

Nowość! Elektryzująca premiera systemu Schüco ProSol TF+

Już w kwietniu ofertę systemów solarnych Schüco wzbogacą wielowarstwowe moduły fotowoltaiczne nowej generacji Schüco ProSol TF+ wyróżniające się czarnym, lśniącym wyglądem i ponadprzeciętną wydajnością. Nowa seria otwiera niedostępne dotąd możliwości projektowe, zarówno pod kątem kształtowania architektury budynku, jak i efektywności energetycznej.

Czytaj dalej »Nowość! Elektryzująca premiera systemu Schüco ProSol TF+

Okno skrzynkowe POL-SKONE – klasyczny urok nowoczesnych rozwiązań

Do oferty okien drewnianych marki POL-SKONE po raz pierwszy zostało wprowadzone okno skrzynkowe. Stolarkę o wyglądzie nawiązującym do dawnej architektury zaprojektowano specjalnie z myślą o stylizowanych i zabytkowych budynkach. To połączenie estetyki i bardzo dobrych parametrów technicznych, związanych z termoizolacyjnością czy ochroną akustyczną.

Czytaj dalej »Okno skrzynkowe POL-SKONE – klasyczny urok nowoczesnych rozwiązań

WIŚNIOWSKI – certyfikowane bezpieczeństwo pracy

W dniu 2 grudnia firma WIŚNIOWSKI uzyskała certyfikat BS OHSAS 18001:2007, będący elementem Zintegrowanego Systemu Zarządzania. Wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy ma na celu zapewnienie pracownikom wzorowych warunków pracy oraz polepszenie wydajności produkcji, a także zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim osobom znajdującym się na terenie firmy.

Czytaj dalej »WIŚNIOWSKI – certyfikowane bezpieczeństwo pracy

Drewniane okna EC 90 SR 46 gwarancją ciszy

Przy wyborze okien coraz częściej zwracamy uwagę nie tylko na walory estetyczne czy ochronę przed warunkami atmosferycznymi, ale również na parametr akustyczności okien. Jest to decydujący argument szczególnie w dużych aglomeracjach miejskich, gdzie poziom hałasu jest najwyższy. Komfort spokoju w nowoczesnych budynkach zapewni zastosowanie eleganckich okien drewnianych EC 90 SR 46 wprowadzonych do oferty firmy POL–SKONE w roku 2011 cechujących się ponadnormatywnym współczynnikiem izolacyjności akustycznej.

Czytaj dalej »Drewniane okna EC 90 SR 46 gwarancją ciszy