Przejdź do treści

Creative PR

Kolejna akcja miejska MM Brown – manifestacja zwolenników czekoladowych telegramów w Poznaniu

Kolejny event miejski zorganizowała spółka MM Brown właściciel marek Chocolissimo i ChocoTelegram. Akcja miała na celu zwrócenie uwagi na ilość ponad 100 000 czekoladowych telegramów wysłanych w Polsce, jak również przekazanie specjalnej petycji skierowanej do regionalnej dyrekcji Poczty Polskiej z wnioskiem o włączenie Czekoladowego Telegramu do stałej oferty Poczty.Czytaj dalej »Kolejna akcja miejska MM Brown – manifestacja zwolenników czekoladowych telegramów w Poznaniu

Spółdzielcza Grupa Bankowa z Godłem Promocyjnym „Teraz Polska”

Spółdzielcza Grupa Bankowa – 151 Banków Spółdzielczych i Gospodarczy Bank Wielkopolski uhonorowane zostały Godłem Promocyjnym „Teraz Polska”. Kapituła nagrodziła w ten sposób Kredyt konsorcjum SGB, który jest unikatowym produktem kredytowym. Przyznanie nagrody jest dowodem rosnącej siły banków spółdzielczych w Polsce oraz  ich profesjonalizmu.

Czytaj dalej »Spółdzielcza Grupa Bankowa z Godłem Promocyjnym „Teraz Polska”

MM Brown sponsorem wystawy Grzegorza Drozda w Galerii Kordegarda

MM Brown właściciel marki Chocolissimo i Chocotelegram był sponsorem piątkowego wernisażu wystawy Grzegorza Drozda w Galerii Kordegarda. „Prace Grzegorza Drozda to bardzo ciekawe odniesienie do dzieł Rembrandta w naszej miejskiej rzeczywistości, a tym samym stworzenie kontynuacji dzieł inspirowanych stróżami porządku w mieście.

Czytaj dalej »MM Brown sponsorem wystawy Grzegorza Drozda w Galerii Kordegarda