Przejdź do treści

CORE PR

4 Cyberoam, NGFW, UTM

GTF rozwija sieć placówek i zakres działalności

GTFGórnośląskie Towarzystwo Finansowe, jeden z wiodących operatorów bankowych, który w roku bieżącym obchodzi swoje dziesięciolecie, dynamicznie się rozwija. Podmiot, zrzeszający obecnie ponad 1800 punktów sprzedaży w całej Polsce, planuje dalszą rozbudowę bazy współpracujących z nimi agencji oraz rozwój placówek franczyzowych. Spółka zamierza także wprowadzić do oferty kolejne produkty, w tym kredyty hipoteczne i poprawić efektywność swoich agentów.

Czytaj dalej »GTF rozwija sieć placówek i zakres działalności

5 Cyberoam, NGFW, UTM

Wakacje bez roamingu, czyli nowa oferta FreecoNet dla organizacji turystycznych

freeconetPrzed wyruszeniem w zagraniczną podróż, turyści muszą dopilnować szeregu istotnych spraw, które zapewnią im spokojne wakacje. Aby zagwarantować podróżującym komfort wypoczynku i swobodę komunikacji, FreecoNet przygotował aplikację mobilną, która umożliwia wykonywanie połączeń za granicą bez konieczności aktywowania kosztownego roamingu. Dzięki specjalnej ofercie FreecoNet skierowanej do firm działających w branży turystycznej, biura podróży będą mogły zaoferować swoim klientom jeszcze bardziej kompleksową usługę wypoczynkową.

Czytaj dalej »Wakacje bez roamingu, czyli nowa oferta FreecoNet dla organizacji turystycznych

Aiton Caldwell wśród laureatów konkursu „Pomorski Pracodawca Roku”

Aiton Caldwell SA, lider hostowanych usług telekomunikacyjnych (SaaS) w Polsce oraz światowy dostawca nowoczesnej platformy telekomunikacyjnej w chmurze (PaaS), został wyróżniony podczas uroczystej Gali Evening Pracodawców Pomorza w konkursie „Pomorski Pracodawca Roku 2012”. Kapituła doceniła propracowniczą politykę gdańskiej spółki oraz inicjatywy na rzecz rozwoju kadr. Wyróżnienie przyznano w kategorii Małe Przedsiębiorstwo, zatrudniające do 50 osób.

Czytaj dalej »Aiton Caldwell wśród laureatów konkursu „Pomorski Pracodawca Roku”

FreecoNet w nowej odsłonie

FreecoNet – lider rynku telefonii VoIP, zmienia się na dobre. Właśnie debiutuje z nową odsłoną strony internetowej oraz „odświeżonym” logotypem. Istotnym założeniem wprowadzanych zmian jest nowa jakość komunikacji z klientem, oparta na prostym i zrozumiałym przekazie. Wszystkie prowadzone działania wpisują się w strategię marki, jako przyjaznej i dostępnej dla każdego.

Czytaj dalej »FreecoNet w nowej odsłonie