Przejdź do treści

Comm Start

Nagrody ‘INDEPENDENT BOTTLER OF THE YEAR’ i ‘Ikona Whisky’ dla The Scotch Malt Whisky Society

Stowarzyszenie The Scotch Malt Whisky Society zdobyło 12 nagród w konkursie ‘Independent Bottler’s Challenge’ (Konkurs dla Niezależnych Gorzelni) organizowanym przez brytyjski magazyn „Whisky”, uzyskało także zaszczytny tytuł ‘Ikona Whisky’ dla Niezależnej Gorzelni Roku.

Czytaj dalej »Nagrody ‘INDEPENDENT BOTTLER OF THE YEAR’ i ‘Ikona Whisky’ dla The Scotch Malt Whisky Society

Stowarzyszenie ‘The Scotch Malt Whisky Society’ działa już w Polsce

‘The Scotch Malt Whisky Society’ otwiera swoje drzwi dla nowych członków w Polsce. To wyjątkowe Stowarzyszenie, butelkujące jedne z najlepszych i najrzadszych whisky na świecie rozpoczęło swoją działalność w Polsce. Stowarzyszenie posiada niezwykłą ofertę whisky pochodzącej z pojedynczego słodu i pojedynczych beczek (single cask singe malt whisky). Każdy kto dołączy do Stowarzyszenia jako członek, oprócz możliwości zakupu najbardziej unikalnych whisky na świecie, otrzyma wiele przywilejów, w tym prawo do korzystania z ekskluzywnych „whisky bars” znajdujących się m.in. w Londynie, Edynburgu i wielu innych miejscach na świecie. Dla prawdziwego konesera tego trunku – obecność obowiązkowa!

Czytaj dalej »Stowarzyszenie ‘The Scotch Malt Whisky Society’ działa już w Polsce

Polkomtel przekazuje zarządzanie fakturami sprzedaży do Itella Information

Polkomtel SA, wiodący operator telekomunikacyjny i spółka Itella Information, europejski lider w zarządzaniu przepływem dokumentów finansowych podpisały umowę dotyczącą obsługi faktur sprzedaży Polkomtel. Na mocy uzgodnień, Itella Information zajmie się przygotowaniem faktur jak również załączanej do nich dodatkowej korespondencji.

Czytaj dalej »Polkomtel przekazuje zarządzanie fakturami sprzedaży do Itella Information

Bob Geldof i inni muzycy sędziują w wirtualnym Konkursie Piosenki YouBloom

Polycom, światowy lider w dziedzinie ujednoliconej komunikacji i Regus, światowy lider innowacyjnych rozwiązań w miejscu pracy, zainicjowały wirtualne sesje jury realizowane na potrzeby nowego portalu muzycznego YouBloom (www.youbloom.com). Sesje odbywały się w Londynie i Los Angeles, każda organizowana za pomocą rozwiązań telepresence firmy Polycom, pozwalając na interakcję sędziów, tak jakby siedzieli w tym samym pomieszczeniu będąc w rzeczywistości tysiące kilometrów od siebie. Wśród członków jury znaleźli się Bob Geldof i inni znani muzycy. Sesje miały na celu ocenę piosenek, które weszły do półfinału konkursu. Sędziowie głosowali na najlepsze piosenki, które mogą znależć się w finale odbywającym się co kwartał.

Czytaj dalej »Bob Geldof i inni muzycy sędziują w wirtualnym Konkursie Piosenki YouBloom

Marvin Gotttlieb i zarządzanie w systemie matrix

Doktor Marvin Gottlieb, autor cenionych książek biznesowych gościł z wizytą w Polsce. 21 pażdziernika w hotelu Sheraton w Warszawie, firma Oprandi Polska, wraz ze swoimi partnerami: Brytyjsko-Polską Izbą Handlową oraz Polsko-Szwajcarską Izbą Gospodarczą, zaprosiła tego wybitnego wykładowcę i praktyka zarządzania na seminarium pt. „Jak zwiększyć efektywność pracowników w organizacjach zarządzanych macierzowo”.

Czytaj dalej »Marvin Gotttlieb i zarządzanie w systemie matrix