Przejdź do treści

cohn&wolfe

Business Sopot Festival i Kongres Dyrektorów Marketingu zakończony

W dniach 25-28 kwietnia 2012 roku w Sopocie spotkało się ponad pół tysiąca ekspertów marketingu z Polski i ze świata. Wystąpiło wielu gości specjalnych – tak wybranych, aby ich wystąpienia uzupełniały się merytorycznie, a uczestnikom dawały pełny obraz najnowszych trendów w marketingu. Ważnym wydarzeniem był wręczenie nagród w II edycji Konkursu na Dyrektora Marketingu 2011 roku. Organizatorem całego wydarzenia jest spółka Mediarun, wydawca branżowych serwisów internetowych.

Czytaj dalej »Business Sopot Festival i Kongres Dyrektorów Marketingu zakończony

Grey Group i Millward Brown SMG/KRC dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

GREY Group i Millward Brown SMG/KRC, wsparły jubileuszowy XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tworząc animowany obraz wyników badań podsumowujących społeczną percepcję tej jednej z najpopularniejszych w Polsce fundacji dobroczynnych. Animacja jest dostępna w internecie, a 26 grudnia będzie miała premierę w telewizji jako spot reklamujący finał WOŚP.

Czytaj dalej »Grey Group i Millward Brown SMG/KRC dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

GEFCO rozszerza porozumienie o odpowiedzialności społecznej na 24 filie

GEFCO stosuje obecnie postanowienia Globalnego Korporacyjnego Porozumienia o Odpowiedzialności Społecznej w swoich 24 filiach. W trakcie prezentacji wyników za rok 2010, 20 czerwca GEFCO przedstawiło wiele działań podjętych przez spółki zależne w ramach Porozumienia. Przeprowadzone zostały 63 z 69 priorytetowych akcji, czyli 92% akcji przewidzianych na rok 2010, a pozostałe z nich są planowane na ten rok.

Czytaj dalej »GEFCO rozszerza porozumienie o odpowiedzialności społecznej na 24 filie

Grupa GEFCO otwiera pierwszy oddział w Kazachstanie

Grupa GEFCO ogłosiła otwarcie pierwszego oddziału w Republice Kazachstanu, w Almacie. Firma została zarejestrowana 27 czerwca 2011 r. w ramach programu rozwoju międzynarodowego, mającego na celu wzmocnienie pozycji GEFCO w Azji Środkowej.