Przejdź do treści

Ciszewski PR

1 Global Commercial Property Survey, Łukasz Maciak, RICS, Royal Institution of Chartered Surveyors

Spodziewany spadek wartości nieruchomości w Polsce – najnowsze badanie RICS

ricsNajnowsze badanie RICS Global Commercial Property Survey wskazuje na utrzymujące się globalnie, pozytywne nastroje na rynku nieruchomości. Nie dotyczy to jednak krajów strefy euro oraz Europy Środkowej i Wschodniej, w których aktywność najemców wciąż spada, a prognozy dotyczące najmu i wartości kapitału pozostają negatywne.

Czytaj dalej »Spodziewany spadek wartości nieruchomości w Polsce – najnowsze badanie RICS

Grupa Publicis przejmuje Ciszewski PR, największą polską agencję Public Relations

W dniu dzisiejszym Grupa Publicis ogłosiła przejęcie 100% udziałów spółek Ciszewski, największej, niezależnej polskiej agencji Public Relations z silnymi kompetencjami w komunikacji technologii, finansów, konsumenckiej i marketingu sportowego. Trzy marki, działające w ramach Ciszewskiego czyli Ciszewski PR, Ciszewski Marketing Sportowy i Ciszewski Financial Communications zostaną połączone pod brandem MSLGROUP, sieci wyspecjalizowanej w komunikacji, Public Relations oraz eventach, należącej do Grupy Publicis. Warunki transakcji nie zostały ujawnione.

Czytaj dalej »Grupa Publicis przejmuje Ciszewski PR, największą polską agencję Public Relations

Rola serwisów społecznościowych w budowaniu wizerunku firm

Social media zmieniły sposób pozyskiwania danych o pracodawcach. Coraz częściej Internauci informacje o warunkach pracy w danej firmie czerpią z serwisów społecznościowych. Najpopularniejszym źródłem takiej wiedzy jest GoldenLine, ale kandydaci przeszukują w tym celu również Facebook czy LinkedIn. Jest to duże wyzwanie dla pracodawców w obszarze budowania wizerunku firmy w sieci. Wymaga wprowadzenia zmian w komunikacji z pracownikami i potencjalnymi kandydatami, opartych na interakcji, a nie na wyłącznie biernym publikowaniu informacji na stronach kariery.

Czytaj dalej »Rola serwisów społecznościowych w budowaniu wizerunku firm