Przejdź do treści

BEST Image

1 Artur Pajkert, Blink.pl, Jakub Dwernicki, Katarzyna Malicka, Ogicom

Cztery kryteria, których nie spełniają polskie firmy hostingowe

blinkNa co zwraca się uwagę wybierając hosting dla własnej firmy? Czy sugerujemy się tylko cenami, czy przywiązujemy wagę także do innych aspektów, jak gwarancje niezawodności usług, jakość oferowanej obsługi oraz rekomendacje wyrażone przyznanymi wyróżnieniami? Jeżeli chcemy być zadowoleni z firmy hostingowej, nauczmy się patrzeć szerzej niż tylko przez pryzmat ceny, radzi Blink.pl, zdobywca certyfikatu Płatności Online „Polecamy ten hosting”.

Czytaj dalej »Cztery kryteria, których nie spełniają polskie firmy hostingowe

2 Blink.pl, Google, Pozycjonowanie

10 sposobów na sprawienie, aby strona była atrakcyjna dla Google

blinkW dobie rosnącej konkurencji o wyborze firmy do współpracy czy sklepu, w którym dokona się zakupu, często decyduje widoczność w sieci. Ponieważ kluczowa jest tutaj wysoka pozycja w wyszukiwarce Google, przedstawiamy zwarty poradnik przeznaczony dla tych, którzy chcą wspomóc pozycjonowanie własnych stron www. Poniższe wskazówki wprawdzie nie zastąpią profesjonalnej usługi pozycjonowania, ale ich zastosowanie spowoduje radykalny wzrost szansy na uzyskanie wysokiej pozycji w Google.

Czytaj dalej »10 sposobów na sprawienie, aby strona była atrakcyjna dla Google

3 netAkademia.pl, NLP, Programowanie neurolingwistystyczne

Techniki NLP, czyli jak skutecznie wpływać na innych?

netakademiaZanim przeczytasz poniższy artykuł, musisz wiedzieć, że NLP to nie środek do manipulacji, ale techniki pomagające w prowadzeniu skutecznej komunikacji z odbiorcami. Programowanie neurolingwistystyczne stworzono z myślą o samorozwoju, a samej idei przyświeca założenie, że każdy posiada wszystkie zasoby potrzebne do odniesienia sukcesu. Trzeba tylko umieć je wydobyć, by korzystać z własnego potencjału.

Czytaj dalej »Techniki NLP, czyli jak skutecznie wpływać na innych?

4 Blink.pl, dane osobowe, GIODO, Jakub Dwernicki, Ogicom, Ogicom.pl

Nawet 200 tys. kary za naruszenie przepisów o ochronie danych osobowych w sieci

Do 200 tysięcy złotych – taka kara czeka przedsiębiorców, nieprzestrzegających przepisów o ochronie danych osobowych w internecie. Obawa przed konsekwencjami finansowymi to jedno, natomiast utrata wizerunku w razie wycieku danych – to druga, nie mniej dotkliwa konsekwencja. – Nic dziwnego, że klienci coraz częściej zwracają uwagę na te firmy hostingowe, które wspierają ich w zakresie prawnych regulacji przetwarzania danych – tłumaczy Jakub Dwernicki, prezes spółki Ogicom.

Czytaj dalej »Nawet 200 tys. kary za naruszenie przepisów o ochronie danych osobowych w sieci

10 błędów rujnujących reputację Twojej Firmy w Google

W sytuacji nieustannie zmieniających się algorytmów Google, pozycjonowanie stron staje się coraz trudniejszym zadaniem. Niekiedy skuteczne wysunięcie pozycji na pierwsze miejsca w wyszukiwarkach utrudniają sami właściciele stron. Jakich błędów powinni unikać, by nie stracić szansy na dobrą widoczność swojego serwisu?

Czytaj dalej »10 błędów rujnujących reputację Twojej Firmy w Google

Polski rynek hostingowy pod znakiem transformacji

W dobie gospodarki elektronicznej hosting staje się usługą powszechną. Wydaje się, że z dawnej konstrukcji oligopolistycznej zmierza w stronę konkurencji monopolistycznej. Oznacza to, że coraz trudniej o uzyskiwanie tzw. zysków nadzwyczajnych. Nic więc dziwnego, że silniejsi gracze intensywnie skupują rynek, bo jedynie osiąganie korzyści w długim terminie zapewnia firmom atrakcyjny poziom wyników finansowych.

Czytaj dalej »Polski rynek hostingowy pod znakiem transformacji

Trzy cechy opłacalnego programu partnerskiego w IT

Do dyspozycji firm decydujących się na odsprzedaż istniejących usług z dziedziny IT pozostają dwa sposoby działania – programy partnerskie lub resellerskie. Zdecydowanie łatwiejszym rozwiązaniem, z punktu widzenia początkującego użytkownika, jest pierwszy z nich, i to właśnie na nim skupimy się w dzisiejszym artykule, mówiąc o tym – kto może polecać, w jaki sposób i wreszcie – ile można na tym zarobić?

Czytaj dalej »Trzy cechy opłacalnego programu partnerskiego w IT