Bed & Breakfast

Anita Lipnicka i John Porter poparli akcję „Nie kupuj 3”

Do akcji „Nie kupuj 3” agencji reklamowej Bed&Breakfast dołączyli Anita Lipnicka i John Porter – Zdrowe jajko może pochodzić tylko od zdrowej kury, hodowanej w odpowiednich warunkach i właściwie odżywianej. Nie kupujemy jaj z masowych produkcji, bo ważne jest dla nas co jemy – mając małe dziecko, jakość i pochodzenie spożywanych w domu produktów staje się jak najbardziej ważne. Jajko wyprodukowane seryjnie przez kurę żyjącą w stresie i niegodnych warunkach to nawet nie ‚junk food’ ale ‚deadfood’ – mówi Anita Lipnicka.
Czytaj więcej »Anita Lipnicka i John Porter poparli akcję „Nie kupuj 3”

Znani i lubiani dołączają do akcji „Nie kupuj 3”

Akcja niekupuj3.pl zainicjowana przez agencję reklamową Bed & Breakfast należąca do Piotra Mateckiego i Suzan Giżyńskiej zyskuje coraz więcej sympatyków. Do grona osób nie jedzących jajek z kodem numer 3, czyli pochodzących z chowu klatkowego dołączyli: Magdalena Różczka, Kasia Kowalska, Reni Jusis, Katarzyna Skrzynecka, Karolina Muszalak, Krzysztof Globisz, Marcin Kwaśny, Krzysztof Ibisz.
Czytaj więcej »Znani i lubiani dołączają do akcji „Nie kupuj 3”

Kontrowersyjna akcja Bed&Breakfast niesie realną pomoc

Pod koniec ubiegłego roku należąca do Piotra Mateckiego i Suzan Giżyńskiej agencja reklamowa Bed&Breakfast umieściła na swojej stronie internetowej kontrowersyjna prezentację, w której bez zgody właścicieli użyto logotypów znanych marek. Prezentacja ta jest w istocie platformą, za pomocą której umożliwiono bezpośrednie wsparcie stowarzyszenia „Krzyś”,  niosącego pomoc dla wychowanków domu dziecka.Czytaj więcej »Kontrowersyjna akcja Bed&Breakfast niesie realną pomoc