Przejdź do treści

ARBOvision

Odważne kobiety promują film z nowej kampanii „all adidas” jesień/zima 2011

adidas prezentuje kolejny film kampanii reklamowej marki “all adidas”, która rozpoczęła się w marcu i potrwa do końca 2011 roku. Produkcja powstała w oparciu o spot “adidas is all in” i przedstawia kobiety w kolekcjach adidas Sport Performance, adidas Originals oraz adidas Sport Style.

Czytaj dalej »Odważne kobiety promują film z nowej kampanii „all adidas” jesień/zima 2011

Kampania promocyjna adidas Originals – „Bądź Originals!”

adidas rozpoczyna kampanię promocyjną marki Originals. W ramach akcji „Bądź Originals”, przygotowanej we współpracy z siecią sklepów Sizeer i agencją ARBOvision, zorganizowano internetowy konkurs, którego zwycięzcy mają szansę zdobyć dla siebie i paczki swoich znajomych bilety na pierwszy w Polsce koncert zespołu One Republic w warszawskim klubie Stodoła! Na promocję będą składać się działania na specjalnie przygotowanej stronie internetowej http://www.konkurs-adidasoriginals.pl, działania ePR i materiały POS w sklepach Sizeer.

Czytaj dalej »Kampania promocyjna adidas Originals – „Bądź Originals!”

Wkręć się w IXO

Brzmi tajemniczo..? IXO to nie nazwa nowego specyfiku redukującego zmarszczki, ale nazwa … wkrętarki! Kobiety mogłyby być rozczarowane, gdyby nie fakt, że najnowsza limitowana edycja wkrętarek Bosch jest wysadzana kamieniami Swarovskiego!

Czytaj dalej »Wkręć się w IXO