Przejdź do treści

Agencja 21

1 Lenovo Y510p, UltraBay

Y510p – najnowszy sprzęt dla graczy od Lenovo

lenovoFirma Lenovo Polska ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży w Polsce najnowszego modelu notebooka dla graczy – Lenovo Y510p. Charakterystyczną funkcjonalnością sprzętu jest specjalna kieszeń UltraBay, w której można błyskawicznie zainstalować dodatkową kartę graficzną, twardy dysk, napęd DVD lub wentylator. Nowy sprzęt to następca cieszącego się ogromną popularnością wśród graczy modelu Y580.

Czytaj dalej »Y510p – najnowszy sprzęt dla graczy od Lenovo

2 Lenovo Y510p, UltraBay

BlogLenovo.pl dostępny już dla wszystkich

lenovoFirma Lenovo Polska ogłosiła dziś uruchomienie swojego oficjalnego bloga. Na stronie www.BlogLenovo.pl fani marki oraz miłośnicy nowoczesnych technologii mogą znaleźć wiele ciekawych informacji i tekstów poświęconych rynkowi IT, wynalazkom oraz ciekawym odkryciom naukowym. Ciekawym urozmaiceniem będzie wątek lifestyle nawiązujący do akcji „Zrób to z Lenovo!”, w ramach której firma promuje ludzi z pasją oraz chcących zmieniać świat wokół siebie.

Czytaj dalej »BlogLenovo.pl dostępny już dla wszystkich

3 Lenovo Y510p, UltraBay

Lenovo zaprasza na Ricoh Document Arena

lenovoLenovo Polska, partner strategiczny cyklu konferencji Ricoh Document Arena, zaprasza resellerów IT do udziału w projekcie, który zaczyna się już 9 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Spotkania zostaną zorganizowane na na sześciu nowoczesnych stadionach, wśród których znajdują się wszystkie polskie areny turnieju Euro 2012. Każdy z uczestników otrzyma prezent w postaci drukarki Ricoh SP 100 e!

Czytaj dalej »Lenovo zaprasza na Ricoh Document Arena

Uchroń się przed grypą – myj ręce

Wg danych Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, tylko w okresie od 8 do 15 stycznia 2013 r. zarejestrowano w Polsce ogółem 213 906 zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę. Obecny sezon grypowy jest znacznie cięższy od kilku poprzednich. Tymczasem, aby uchronić się przed chorobą, albo przynajmniej zmniejszyć ryzyko zachorowania, wystarczy pamiętać o kilku zasadniczych nawykach. Jednym z nich jest częste mycie rąk.

Czytaj dalej »Uchroń się przed grypą – myj ręce

Lenovo przedstawia ThinkPad Helix o konstrukcji „Rip and Flip” i pierwszy działający w różnych trybach Mini-Ultrabook Yoga 11S

W trakcie trwających targów CES 2013 firma Lenovo zapowiedziała dziś poszerzenie oferty rozkładanych notebooków-tabletów o dwa nowe modele: ThinkPad Helix — wysokiej klasy rozkładany notebook biznesowy o przyszłościowej konstrukcji „rip and flip” (oderwij i obróć), a także wydajniejszy IdeaPad Yoga 11S — pierwszy działający w wielu trybach mini-Ultrabook™ z mocnym procesorem Intel i systemem Windows 8.

Czytaj dalej »Lenovo przedstawia ThinkPad Helix o konstrukcji „Rip and Flip” i pierwszy działający w różnych trybach Mini-Ultrabook Yoga 11S

Lenovo przedstawia na targach IFA pomysłowe tablety z systemem Android

Firma Lenovo poinformowała w trakcie berlińskich targów IFA 2012 o poszerzeniu serii produktów Ideatab® o modele Ideatab S2110, A2107 i A2109. Nowe tablety z systemem operacyjnym Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) są jeszcze mniejsze, wyposażone w różne opcje multimedialne i dostępne po atrakcyjnych cenach.

Czytaj dalej »Lenovo przedstawia na targach IFA pomysłowe tablety z systemem Android

Lenovo Y570 dla graczy z certyfikatem

Najnowszy multimedialny laptop Lenovo IdeaPad Y570 otrzymał Złoty Certyfikat zespołu Cybersport. Dokument oraz przeprowadzone testy poświadczają, że urządzenie Lenovo zostało zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego gracza. Dodatkowo notebook Lenovo IdeaPad Y570 będzie promowany przez Wiktora 'TaZ’ Wojtasa, wielokrotnego Mistrza Świata (IEM, WCG, ESWC) i Polski (Liga Cybersport, EPS) gry Counter-Strike 1.6, jednego z najbardziej utalentowanych polskich graczy.

Czytaj dalej »Lenovo Y570 dla graczy z certyfikatem