Przejdź do treści

Chapter1 wygrał przetarg na obsługę marki YORK

Agencja strategiczno-kreatywna Chapter1 wygrała przetarg na obsługę na polskim rynku kampanii launchowej domowych pomp ciepła marki YORK, należącej do amerykańskiego koncernu Johnson Controls.

Umowa została podpisana na współpracę do końca 2023 r., z możliwością jej przedłużenia.

1 Chapter1, YORK

Agencja przygotuje dla klienta launchową kampanię reklamową domowych pomp ciepła marki YORK – pierwsza jej fala planowana jest na wiosnę, a druga będzie przeprowadzona jesienią.

Działania marketingowe obejmą obszary takie jak: telewizja, digital, influencer marketing i content marketing.

– Zdecydowaliśmy się na Chapter1, ponieważ agencja zaprezentowała nam bardzo ciekawe propozycje kreatywne, unikalne podejście oraz odważną ideę. Zaproponowana przez agencję strategia i jej konkretne implementacje, świetnie wpasowują się w naszą wizję działań, związanych z launchem domowych pomp ciepła marki YORK na polskim rynku – mówi Joanna Guderczyk, Szef Działu Marketingu HBH, będącej dystrybutorem produktów marki YORK na polskim rynku, z którą agencja Chapter1 podpisała umowę o współpracy.

YORK to marka urządzeń i systemów HVAC (wentylacja, klimatyzacja i ogrzewanie), należąca do amerykańskiego koncernu Johnson Controls.

Chapter1 to agencja strategiczno-kreatywna posiadająca wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zintegrowanych kampanii marketingowych. Agencja istnieje od 2013 roku. W gronie jej klientów znaleźli się m.in. Lech Pils, Bambino, Altax, NeoNail, Das WeltAuto, Vox, Urząd Miasta Poznania, UBER, Komputronik, SEAT, Volkswagen, Mastercard.

Więcej na www.chapter1.pl