Przejdź do treści

Justyna Bednarek-Roszkowska obejmie stanowisko Twitter Sales Lead w Httpool Polska

Justyna Bednarek-Roszkowska obejmie stanowisko Twitter Sales Lead w Httpool Polska. Przechodzi na nie z analogicznego stanowiska, na którym obsługiwała platformę LinkedIn.

1 Httpool, Justyna Bednarek-Roszkowska

Justyna Bednarek-Roszkowska obejmie stanowisko Twitter Sales Lead w Httpool Polska. Dotychczas zajmował je Cezary Kozieł, który odszedł z firmy. Do jej obowiązków będą należały m.in.: planowanie i egzekucja strategii sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów w ramach obsługi platformy Twitter oraz nadzorowanie wyników sprzedażowych teamu i jego rozwoju.

Będzie raportowała do Justyny Duszyńskiej, CEO Httpool Polska.

Dotychczas zajmowała analogiczne stanowisko, LinkedIn Sales Lead, odpowiadając za platformę LinkedIn. W Httpool pracuje od 2019 r.

Justyna Bednarek-Roszkowska ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w branży reklamowej. Karierę zawodową zaczynała w Biurze Reklamy TVP, a następnie przez 9 lat pracowała w Atmedia Poland, m.in. jako Channel Account Director. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje również pracę na stanowisku Head of Ad Sales w Eleven Sports Network oraz jako Video Project Manager w Ringier Axel Springer Polska.

Jest absolwentką warszawskiego Uniwersytetu SWPS na kierunku Psychologii Społecznej. Posiada certyfikat Dimaq Professional.

Httpool jest częścią Aleph Group i największym na świecie globalnym partnerem reklamowym czołowych platform social mediowych, m.in.: Twitter, TikTok, Facebook, Spotify, LinkedIn, Snapchat, Warner Music, Outbrain czy Brainly – reprezentuje je w ponad 30 krajach, będąc na części rynków Europy i Azji ich wyłącznym partnerem reklamowym. Firmy należące do Aleph Group reprezentują łącznie 25 najważniejszych platform społecznościowych na ponad 70 rynkach na świecie.

Httpool zajmuje się sprzedażą digitalowych rozwiązań marketingowych, które wspierają  reklamodawców w dotarciu do ich odbiorców w maksymalnie efektywny sposób. Httpool posiada dogłębną znajomość reprezentowanych platform społecznościowych, innowacyjne rozwiązania technologiczne, zrozumienie specyfiki poszczególnych rynków lokalnych oraz świetnie wyszkolone zespoły ekspertów mediowych. Wszystko to pozwala bardzo precyzyjnie planować działania dla marketerów, by maksymalizować ich ROI.

Httpool ma siedzibę główną w Wielkiej Brytanii, a regionalne biura firmy znajdują się w Europie Środkowej, krajach skandynawskich, krajach bałtyckich, Bałkanach, Rosji i WNP oraz w regionie Azji i Pacyfiku.