Przejdź do treści

MediaCom Warszawa wygrał przetarg na obsługę mediową CUK Ubezpieczenia

CUK Ubezpieczenia zakończył przetarg na obsługę mediową. Zwyciężyła w nim agencja MediaCom. Współpraca CUK i MediaCom obejmuje full service media planning & buying, zespół warszawskiego oddziału MediaComu jest odpowiedzialny za planowanie i zlecanie głównie kampanii w telewizji i VOD.

1 CUK Ubezpieczenia, MediaCom

MediaCom pozyskał nowego klientaw drodze przetargu. W ramach współpracy z CUK ubezpieczenia, agencja zajmuje się planowaniem i zakupem mediów. Umowa, podpisana na czas nieokreślony, obejmuje realizację ogólnopolskiej kampanii telewizyjnej, która wystartowała w maju.

CUK Ubezpieczenia oferuje największy w Polsce wybór dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych i najszerszy zakres ochrony. W CUK oprócz ubezpieczeń komunikacyjnych (OC,AC i Assistance) czy standardowych zestawów produktów majątkowych, na życie i zdrowie, turystycznych, konsument znajdzie także ubezpieczenia rolne czy firm.

CUK Ubezpieczenia jest polską firmą, która w 2001 r. zainicjowała początek przełomowych zmian w sposobie sprzedaży ubezpieczeń, tworząc nowy model multiagencji. Dziś CUK posiada 500 placówek w całej Polsce oraz nowoczesne systemy sprzedaży online, porównujące setki ofert ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Firma została nagrodzona licznymi wyróżnieniami, w tym m.in. tytułem Multiagencji roku, otrzymała także Diamenty Forbesa.