Przejdź do treści

Kamikaze realizuje świąteczną social mediową kampanię dla Kauflandu

Kamikaze przygotowało adaptację świątecznego konceptu 3600 „Gdzie wielki wybór na święta mam?” i realizuje ją na polskim rynku w social mediach. Kampania obejmuje profile Kauflandu na: Facebooku, Instagramie, TikTok i YouTube.

1 KAMIKAZE, Kaufland

Celem adaptacji kampanii: „Gdzie wielki wybór na święta mam?” jest promocja świątecznej oferty Kauflandu, aktywizacja fanów na kanałach social mediowych sieci i wzmocnienie ich lojalności, jak również pozyskanie nowych.

Na potrzeby profilu Kauflandu na Facebooku agencja Kamikaze przygotowała plan komunikacji oraz opracowała materiały do publikacji. W akcji na tym serwisie wykorzystywane są posty angażujące oraz prowadzone konkursy. W Instagramie agencja zajęła się kompleksową obsługą kampanii: od przygotowania planu komunikacji, poprzez przygotowanie materiałów do publikacji treści (prace copywriterskie i graficzne oraz nagrania). Tutaj również użyte zostały posty angażujące i konkursy.

Agencja przygotowała 24 Instagram Stories na każdy dzień grudnia do Wigilii z odliczaniem do Świąt, zabawami, ciekawostkami, quizami oraz grami na bazie materiałów globalnych. Planowane są także życzenia od Kauflandu dla jego fanów i klientów.

Kamikaze zajęła się też kompleksową obsługą kampanii w TikToku, a zakres prac obejmował tu przygotowanie planu komunikacji oraz materiałów wideo wraz z postprodukcją, jak również samodzielną realizację, tworzenie kontentu z tiktokerami, prace copywriterskie oraz publikacje treści.

Na kanale Kauflandu na YouTube z kolei wykorzystywane są publikacje gotowych materiałów od klienta, a agencja zajmuje się tutaj pracami copywriterskimi i graficznymi.

Realizowane obecnie przez Kamikaze działania są elementem międzynarodowej kampanii świątecznej Kauflandu.

Agencja Kamikaze obsługuje Kaufland Polska od 2018 roku, w zakresie działań w social mediach oraz w szeroko pojętym digitalu.

https://www.facebook.com/kaufland.polska

https://www.tiktok.com/@kauflandpolska

https://www.instagram.com/kauflandpolska/