Przejdź do treści

Kinga Kurszewska wzmacnia zespół Httpool Polska

Do Httpool Polska dołącza Kinga Kurszewska, obejmując stanowisko Client Partner w zespole Twittera. Wcześniej przez wiele lat pracowała w Grupie Wirtualna Polska. Httpool jest strategicznym partnerem reklamowym czołowych platform społecznościowych, takich jak m.in. LinkedIn, Snapchat, Spotify, TikTok, Brainly, Tripadvisor czy właśnie Twitter.

1 Kinga Kurszewska Httpool Polska

Kinga Kurszewska w Httpool Polska dołącza do teamu obsługującego platformę Twitter i jej klientów reklamowych. Obejmuje stanowisko Client Partner.

– Pozyskanie Kingi to kolejne duże wzmocnienie dla zespołu Httpool Polska w tym roku, szczególnie ważne jest dla nas jej bogate doświadczenie w obszarze performance. Kinga dołącza do zespołu Twittera jako Client Partner. Zajmie się rozwijaniem relacji z obecnymi klientami, jak również nowym biznesem – komentuje Justyna Duszyńska, CEO Httpool Polska.

Kinga Kurszewska karierę zawodową rozpoczynała w 2011 roku, w sieci reklamowej BusinessClick, dla której pracowała przez niemal 8 lat, awansując od stanowiska Account Manager, poprzez Team Leader, do pozycji Head of Sales (BusinessClick został przejęty przez Grupę Wirtualna Polska w 2014 r.).

Od początku 2019 r. pracowała w spółce WP Media (Wirtualna Polska Media), początkowo jako Performance Marketing Specialist, później Director of Performance Sales, a finalnie – od stycznia 2020 r. – jako Head of LinkedIn Partnership & Sales.

Jest absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (kierunek: Stosunki Międzynarodowe).