Przejdź do treści

Michał Radziejewski – z Wirtualnej Polski do Httpool Polska

Do zespołu Httpool Polska dołącza Michał Radziejewski, na stanowisko Client Solution Manager. Przechodzi do Httpool bezpośrednio z Grupy Wirtualna Polska. Httpool jest strategicznym partnerem reklamowym czołowych platform społecznościowych na całym świecie, takich jak m.in. LinkedIn, Twitter, Snapchat, Spotify, TikTok, Brainly, Facebook czy Tripadvisor.

Zespół Httpool Polska wzmacnia Michał Radziejewski, obejmując stanowisko Client Solution Managera. Dołącza do teamu obsługującego platformę Twitter. Będzie odpowiedzialny za obsługę i optymalizację kampanii klientów w Polsce, jak i tych planujących kampanie na Twitterze na wielu rynkach jednocześnie. Do Httpool Polska przechodzi bezpośrednio z Grupy Wirtualna Polska.

1 Httpool, Michał Radziejewski

Cieszę się, że Michał Radziejewski wzmocnił naszą firmę i dołączył do zespołu dedykowanego Twitterowi, szczególnie z uwagi na jego szerokie doświadczenie, zarówno w obsłudze kampanii wizerunkowych, jak optymalizacji kampanii perfomence’owych – komentuje Justyna Duszyńska, CEO, Httpool Polska.

Michał Radziejewski karierę zawodową rozpoczynał w 2013 roku, w Alior Banku, na stanowisku Starszy Bankier Klienta. Od 2017 r. pracował w Grupie Wirtualna Polska, początkowo jako Account Manager sieci Business Click, ostatnio – od wiosny 2020 r. – jako Senior LinkedIn Campaigns Specialist.

Michał Radziejewski jest absolwentem krakowskiej Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera (kierunek: International Relations and Affairs).