Przejdź do treści

Aleksandra Burdon i Piotr Wiśniewski wzmacniają warszawskie biuro Circlewise

Do warszawskiego biura Circlewise dołączyli Aleksandra Burdon – jako Account Manager, oraz Piotr Wiśniewski – jako Online Media Manager.

Circlewise AS to międzynarodowa firma z centralą w Norwegii, dostarczająca rozwiązań w obszarze marketingu digital, z naciskiem na programy partnerskie.Działa na kilkunastu rynkach europejskich,w tym m.in. Polsce, Niemczech, Estonii, Finlandii, Szwecji, na Litwie, na Łotwie. Warszawskie biuro Circlewise jest hubem firmy na region CEE i przyczółkiem na potrzeby rozwoju biznesu firmy na kolejne rynki europejskie.

Aleksandra Burdon karierę zawodową rozpoczynała w 2016 r. w TradeTracker (pracując finalnie na stanowisku Account Managera), następnie zdobywała doświadczenie w Publicis Groupe (jako Planner), oraz była członkiem zespołu e-commerce w DUKA (jako Senior Performance Specialist).

W Circlewise objęła stanowisko Account Managera i będzie wspierać działania dla takich klientów jak: Home&You, Porówneo, Rikoland czy Pako Lorente.

Piotr Wiśniewski związany z jest branżą reklamową od ponad 10 lat. Pracę rozpoczynał w agencji G7 (początkowo jako Junior Account Executive, później awansował na stanowisko Account Executive), następnie doświadczenie zdobywał zarówno po stronie klienta, jak i agencyjnej, m.in. w Huawei (jako specjalista ds. marketingu) i w Havas (jako Account Manager). Przez dwa lata odpowiedzialny był też za realizację działań szkoły językowej Callan Method Organisation w Londynie, na stanowisku Marketing Manager. Bezpośrednio przed przejściem do Circlewise pracował w agencji Bluecloud Interactive, jako Account Team Lead.

W Circlewise objął stanowisko Online Media Managera, na którym będzie zajmował się wspieraniem działań wizerunkowych firmy w regionie CEE.