Przejdź do treści

Semilac nowym klientem Kamikaze

Agencja Kamikaze, po wygranym przetargu, rozpoczyna obsługę kreatywną i aktywacyjną Semilac, marki kosmetycznej z portfolio polskiej firmy Nesperta na rynku europejskim. Kamikaze zajmie się opracowaniem kreatywnych platform komunikacji w mediach cyfrowych w Polsce oraz za granicą.

1 KAMIKAZE, Nesperta, Semilac

Semilac wybrał do obsługi agencję Kamikaze, decyzja jest efektem przeprowadzonego kilkuetapowego przetargu. Umowa między firmami została podpisana na czas nieokreślony, ma charakter ramowy, a zakres współpracy będzie stopniowo poszerzany.

– Ogromnie cieszy nas fakt, że nasze podejście koncepcyjne znalazło uznanie w oczach klienta i dzięki temu możemy aktywnie uczestniczyć w procesie wprowadzania nowego pozycjonowania marki na rynkach, na których kategoria hybryd nie jest taką oczywistością – mówi Kasia Kosińska-Rysz, Client Service Director w Kamikaze.

– Agencja Kamikaze w przetargu wyróżniła się przede wszystkim doskonałym zrozumieniem strategii Semilac i odpowiadającą na nasz brief dopracowaną linią kreatywną, która jak wierzymy, będzie skutecznie rezonowała wśród Europejek dbających o swoje dłonie i paznokcie – dodaje Krzysztof Gamański, Dyrektor Marketingu w Nesperta (właściciel marki Semilac).

W pierwszym etapie współpracy, który właśnie wystartował, agencja poprowadzi działania komunikacyjne i aktywacyjne w Polsce. Dalszym krokiem jest wejście na strategiczne rynki europejskie dla marki Semilac.