Przejdź do treści

Circlewise rozbudowuje międzynarodowy zespół w ramach biura warszawskiego

Do zespołu warszawskiego biura Circlewise dołączyły dwie nowe osoby – Zuzanna Nogańska i Katarzyna Oleksiuk. Równolegle do międzynarodowych struktur Circlewise dołączyła też dwójka Key Account Managerów, którzy wcześniej pracowali w agencji AdHydra (przejętej pod koniec ubiegłego roku przez Circlewise) –  Marlena Mucha i Mateusz Sosnowski.

1 Circlewise

Do międzynarodowego zespołu Circlewise (w ramach biura warszawskiego) dołączyło dwóch Key Account Managerów, pracujących wcześniej w AdHydra – Marlena Mucha i Mateusz Sosnowski.

Marlena Mucha z marketingiem internetowym związana jest od 10 lat. Swoje zainteresowania zawodowe skupiała przede wszystkim na marketingu efektywnościowym. Doświadczenie zdobywała współtworząc strategie performance’owe i realizując kampanie sprzedażowe dla podmiotów z branży finansowej,  takich jak np.:  Getin Bank czy Kasy Stefczyka, oraz budując i rozwijając  programy partnerskie dla takich marek jak Tchibo, 5-10-15 czy Endo. W Circlewise jako Senior Account Manager odpowiadać będzie za kompleksowe działania performance dla takich marek jak: Porówneo, Rikoland, Pako Lorente oraz rozwój programu partnerskiego sklepu home&you.

Mateusz Sosnowski ma 5-letnie doświadczenie na rynku digital. Swoje analityczne i e-marketingowe kompetencje rozwijał prowadząc zarówno programy partnerskie dla takich marek jak: 4F, Wojas, Top Secret, Intersport (pracując wtedy dla firmy TradeTracker), jak i efektywnościowe kampanie mobilne, generujące jakościowe instalacje aplikacji, m.in. dla Pracuj.pl i Delikatesy Centrum (pracując dla Adhydra). W Circlewise jako Senior Performance Account Manager odpowiadać będzie m.in. za wdrażanie nowych rozwiązań technologiczno-mediowych zwiększających skalę sprzedaży w programach partnerskich dla klientów firmy.

Równocześnie do warszawskiego zespołu (a zarazem i międzynarodowych struktur) Circlewise dołączyły dwie nowe osoby – Katarzyna Oleksiuk i Zuzanna Nogańska.

Katarzyna Oleksiuk na stanowisku Junior Data Analyst będzie wspierać międzynarodowy zespół analityków i programistów Circlewise w zakresie rozwoju biznesowych rozwiązań firmy. Odpowiadając za przygotowywania cyklicznych raportów dla kluczowych wskaźników (KPIs) dla klientów Circlewise, będzie bezpośrednio uczestniczyć  w optymalizacji i rozwoju istniejących procesów usprawniających prowadzone działania marketingowe.

Jest absolwentką SGH (kierunek: Finanse i rachunkowość, obecnie studiuje na drugim kierunku: Globalny biznes). Doświadczenie zdobywała pracując w domu mediowym MediaCom Warszawa, na stanowisku Media Assistant, gdzie uczestniczyła w procesie tworzenia strategii komunikacji marketingowej, planowaniu i zakupie mediów offline oraz koordynowaniu kampanii OOH.

Zuzanna Nogańska, dołączyła jako Junior Account Manager do zespołu odpowiadającego za działania performance dla takich marek jak  m.in. DUKA, Etam i Miloo Home; będzie  zajmować  się także obsługą programów partnerskich globalnych klientów Circlewise z branży finansowej.

Bezpośrednio przed dołączeniem do Circlewise pracowała w firmie Conquest Consulting oraz przez rok pełniła rolę ambasadora marki Citi na SGH, którego jest absolwentką na kierunku Globalny Biznes, Finanse i Zarządzanie.

Od momentu przejęcia AdHydry w Polsce jesienią 2020 r. zapowiadaliśmy, że warszawskie biuro stanie się swego rodzaju hubem dla rozwoju firmy na kolejne nowe rynki europejskie i w związku z tym czeka je dynamiczny rozwój. Na początku roku miał miejsce ważny dla nas tranfser – dołączyła do nas Justyna Spytek, jako Client Success Director, a teraz mamy kolejne wzmocnienia zespołu. Mogę jednocześnie zapewnić, że na pewno będzie ich w tym roku więcej – komentuje Mathias Hell, CEO Cirlewise.

Circlewise to międzynarodowa firma, powstała w 2014 roku, z centralą w Norwegii, działająca na kilkunastu rynkach europejskich, w tym m.in. w Niemczech, Estonii, Finlandii, Szwecji, na Litwie i na Łotwie. Dostarcza rozwiązań w obszarze marketingu digital z naciskiem na programy partnerskie; pod koniec 2020 roku dokonała przejęcia polskiej agencji Adhydra, specjalizującej się w performance marketingu „nowej generacji” (Paweł Lebiedziński, wcześniejszy CEO agencji Adhydra, objął wtedy stanowisko COO w międzynarodowych strukturach Circlewise). Dzięki przejęciu Polska stała się  dla Circlewise hubem na potrzeby rozwoju na kolejne rynki europejskie.

W gronie polskich klientów Circlewise znajdują się m.in. marki takie jak: Pracuj.pl, Duka, Delikatesy Centrum, home&you, Etam, Lombi.com, Merkury Market, Neonet, Pako Lorente.