Przejdź do treści

Httpool uhonorowana LinkedIn Partner Champion Award 2021

Httpool, wyłączny partner handlowy LinkedIn na ponad 18 rynkach w Europie, w tym w Europie Środkowo-Wschodniej, Austrii i Szwajcarii, został uhonorowany nagrodą Partner Champion 2021 podczas tegorocznej edycji LinkedIn Partner Connect.

Nagroda Partner Champion jest przyznawana partnerowi, który wyszedł poza standard, dając klientom dodatkową wartość i stając się w ten sposób przykładem dla innych.

1

W minionym roku pokazaliśmy, że pasja, poświęcenie i przedsiębiorcze podejście są kluczowymi składnikami sukcesu. Jako organizacja przeszliśmy przez duże zmiany biznesowe i udowodniliśmy, że wspieramy naszych klientów we wszelkich zmianach i byliśmy z nimi w tym niepewnym 2020 roku. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uhonorowani przez LinkedIn tytułem Partner Champion mówi Justyna Bednarek-Roszkowska, Linkedin Sales Lead Poland, HTTPOOL Polska – Marki takie jak Volvo, PwC, 3M, Advantech, mBank, T-Mobile obdarzają nas zaufaniem za wspieranie ich kampanii na LinkedIn i nadal będziemy je wspierać wykorzystując nasze umiejętności”.

Nagrody LinkedIn Marketing Partner Awards dla regionu EMEA i LATAM łączą partnerów zajmujących się sprzedażą, technologiami i treściami, aby uhonorować ich osiągnięcia i sukcesy w minionym roku.

Httpool to największy na świecie, globalny partner sprzedaży powierzchni reklamowej na platformach społecznościowych takich jak Twitter, LinkedIn, Tik Tok, Spotify, Facebook, Snapchat, Brainly i  Warner Music. Firma wchodzi w skład Aleph Holding działającego na ponad 50 rynkach na całym świecie, zatrudniając ponad 670 pracowników. Httpool posiada również innowacyjne rozwiązania technologiczne, które pozwalają reklamodawcom dotrzeć do klientów w najbardziej efektywny sposób, konsekwentnie maksymalizując ich zwrot z inwestycji.

Httpool ma siedzibę główną w Wielkiej Brytanii, jednak strategicznie i długofalowo celem firmy jest budowanie silnych zespołów lokalnych, współpracujących z reklamodawcami i firmami „w terenie”.  Regionalne biura Httpool znajdują się w Europie Środkowej, krajach skandynawskich, krajach bałtyckich, Bałkanach, Rosji i WNP oraz w regionie Azji i Pacyfiku. W 2020 roku Httpool obchodził 20-lecie działalności.