Przejdź do treści

MediaCom Warszawa certyfikowanym partnerem Google w technologii Display&Video 360

Tagi:

MediaCom rozszerzył partnerstwo z Google, uzyskując certyfikat w obszarze kolejnej technologii Google Marketing Platform – Display&Video 360. To już trzeci badge w portfolio agencji, która w zeszłym roku pomyślnie przeszła procesy certyfikacji programu partnerskiego Google Partners, poświadczające biegłość zespołu agencji w obsłudze Search Ads 360 i Google Campaign Manager.

1 MediaCom

MediaCom należy do wąskiego grona agencji z Polski ze statusem Partnera Google.

Certyfikacja Google Marketing Platform stanowi potwierdzenie zaawansowanej znajomości narzędzi, dostępnych w ramach platformy oraz najwyższej jakości świadczonych usług.

Otrzymanie certyfikacji z DV360 potwierdza naszą eksperckość oraz pełną znajomość narzędzia. Od wielu lat w kampaniach naszych klientów wykorzystujemy najnowsze i najbardziej zaawansowane możliwości Googlowego DSP dlatego cieszymy się ponieważ oficjalnie udokumentowaliśmy nasze doświadczenie.  – komentuje Krzysztof Szymańczak, Programmatic & MarTech Platform Lead z MediaCom.

Pomyślne przejście procesu akredytacji wymaga specjalistycznej wiedzy z obszarów takich jak planowanie i kupowanie mediów oraz mierzenie i optymalizację kampanii cyfrowych na stronach internetowych i urządzeniach mobilnych.

Dynamiczne środowisko programmatic wymaga w dzisiejszych czasach dogłębnej ekspertyzy i bliskiej współpracy na linii agencja-dostawca technologii – tylko wtedy można liczyć na elastyczności, innowacyjność i finalnie ciągłą poprawę rezultatów inwestycji mediowych. Tym bardziej otrzymanie certyfikatu od naszego partnera Google – szczególnie w okresie nadchodzących zmian w obszarze technologii („cookie less world”) – potwierdza nasze kompetencje i szerzej jakość świadczonych usług. – tłumaczy Mateusz Kryszczuk, Programmatic Strategy Lead z MediaCom.

Program Google Partners zrzesza najlepsze podmioty e-marketingowe na świecie, które w swojej pracy posługują się narzędziami, dostępnymi w ramach Google Marketing Platform.