Przejdź do treści

Justyna Duszyńska została Dyrektorką Zarządzającą Httpool Polska

Justyna Duszyńska obejmuje stanowisko Dyrektorki Zarządzającej w polskim oddziale firmy Httpool, globalnego partnera reklamowego czołowych platform społecznościowych, takich jak m.in. Twitter, LinkedIn, TikTok, Spotify, Facebook i Snapchat. Jako Prezeska spółki w Polsce będzie odpowiedzialna za strategię, rozwój nowych źródeł przychodów oraz za współpracę z klientami z regionu CEE. Duszyńska ma ponad 18-letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarami sprzedaży i marketingu. Do Httpool przechodzi z Grupy OEX SA.

1 Httpool, Justyna Duszyńska

Justyna Duszyńska ostatnio pracowała na stanowisku Head of E-Commerce&Marketing w OEX24.com, odpowiadając za rozwój e-commerce’owej platformy marketplace na rynku polskim oraz na rynkach azjatyckich.

Wcześniej przez 14 lat była związana z branżą mediową pełniąc funkcje managerskie. W Ringier Axel Springer Polska/AG jako Dyrektorka Zarządzająca odpowiadała za sprzedaż projektów, kontentu oraz eventów, a w Grupie Onet pełniła funkcję Dyrektorki Biura Reklamy. W obu tych korporacjach należała do ścisłego kierownictwa zarządzającego firmą (Executive Board). Jej doświadczenie obejmuje również pracę w wydawnictwie Burda Media International (Hachette Filipacchi), w roli zastępcy szefa działu reklamy. Jest współzałożycielką portalu Fashion Post, gdzie była również członkinią zarządu (portal został sprzedany w 2017 Fashion Group, wydawcy „Fashion Magazine”).

„Obejmując stanowisko Dyrektorki Zarządzającej i Prezeski spółki w Polsce dołączam do zespołu świetnych specjalistów i jestem przekonana, że w nadchodzących miesiącach, razem rozbudujemy portfolio naszych klientów zarówno działających na skalę międzynarodową jak i tych lokalnych. Polska to jeden z największych rynków w CEE, dlatego też rozwój tego regionu jest jednym z najważniejszych celów strategicznych Httpool w 2021. W ostatnich latach, a w szczególności w 2020, obserwujemy gwałtowny rozwój i wzrost wydatków w obszarze social commerce, dlatego jestem przekonana, że 2021 będzie rokiem Httpool” – mówi Justyna Duszyńska.

Justyna Duszyńska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Stosunków Międzynarodowych oraz podyplomowych studiów PR w Instytucie PAN.

Do września 2020 r. Dyrektorką Zarządzającą polskiego biura Httpool była Sylwia Chada.

Httpool to największy na świecie, globalny partner sprzedaży powierzchni reklamowej na platformach społecznościowych takich jak Twitter, LinkedIn, Tik Tok, Spotify, Facebook, Snapchat, Brainly i  Warner Music. Firma wchodzi w skład Aleph Holding działającego na ponad 50 rynkach na całym świecie, zatrudniając ponad 670 pracowników. Httpool posiada również innowacyjne rozwiązania technologiczne, które pozwalają reklamodawcom dotrzeć do klientów w najbardziej efektywny sposób, konsekwentnie maksymalizując ich zwrot z inwestycji. Httpool ma siedzibę główną w Wielkiej Brytanii, jednak strategicznie i długofalowo celem firmy jest budowanie silnych zespołów lokalnych, współpracujących z reklamodawcami i firmami „w terenie”.  Regionalne biura Httpool znajdują się w Europie Środkowej, krajach skandynawskich, krajach bałtyckich, Bałkanach, Rosji i WNP oraz w regionie Azji i Pacyfiku. W 2020 roku Httpool obchodził 20-lecie działalności.