Przejdź do treści

Agata Palmowska wzmacnia Kamikaze jako Creative Lead

Do zespołu agencji Kamikaze dołączyła Agata Palmowska, poprzednio  Creative Group Head w agencji Plej. W Kamikaze objęła stanowisko Creative Lead.

Agata Palmowska przed rozpoczęciem pracy dla Kamikaze pracowała w agencji Plej, jako Creative Group Head, obsługując m.in. klientów takich jak: Play, Tchibo, Energizer, Klif czy L’Oreal.

1 Agata Palmowska, KAMIKAZE

W swojej bogatej karierze zawodowej pracowała także dla takich agencji jak K2, Isobar, Cheil, Publicis i Artegence. Przez kilkanaście lat zdobywała doświadczenie współtworząc kampanie m.in. dla takich marek jak Coca-Cola, Huawei, Samsung, IKEA, PZU, Volkswagen, czy MSWiA. Ma na koncie kilkadziesiąt polskich i zagranicznych nagród na festiwalach reklamowych.

W Kamikaze Agata Palmowska objęła stanowisko Creative Lead. Pracować będzie na ½ etatu, co pozwala jej łączyć pracę w Kamikaze własnymi projektami społecznymi, a także współpracą z agencją brandingową PG Brand Reforming.

Agata Palmowska ma ogromne doświadczenie w pracy kreatywnej dla dużych brandów. Spotkaliśmy się we właściwym czasie. Agata szukała dla siebie miejsca, które zapewni adrenalinę, wiążącą się z pracą na dużych markach oraz stabilność zatrudnienia na pół etatu, a  jednocześnie pozostawi dużą elastyczność, przestrzeń i czas na własne projektymówi Michał Ryszkiewicz, Managing Partner, Kamikaze W naszej agencji jesteśmy na taką współpracę otwarci i w podobny sposób pracujemy już z kilkoma osobami. Zdajemy sobie sprawę, że jest wiele fantastycznych i doświadczonych osób na rynku, które nie odnajdują się w klasycznym 8-godzinnym trybie pracy. Mam też osobiste przekonanie, że cała ich aktywność wzbogaca doświadczenie życiowe, tak potrzebne w pracy w reklamie, niezależnie od tego czy będzie to rzemiosło, stolarka, tatuaż czy tacierzyństwo/macierzyństwo.

Kamikaze to działająca od 14 lat agencja strategiczno-kreatywna z digitalowym backgroundem. Wśród jej klientów znaleźli się m.in. Orange Polska, marki L’Oréal, Super-Pharm, marki Coty, Eurobank, Kaufland, McCormick, Wawel, Yves Rocher.  

www.kamikaze.digital