Przejdź do treści

Ewa Przyborowska awansuje na Account Director agencji Kamikaze

Ewa Przyborowska, Senior Account Manager w agencji Kamikaze, awansowała na stanowisko Account Director. Staje na czele zespołu dedykowanego kluczowym klientom agencji, takim jak Orange czy Carlsberg Polska.

Ewa Przyborowska dołączyła do zespołu agencji Kamikaze w 2017 roku. Jako Senior Account Manager w Kamikaze zajęła się budowaniem swojego zespołu accounckiego oraz koordynacją projektów, m.in. dla marki Somersby.

1 Ewa Przyborowska, KAMIKAZEObecnie, w związku z awansem na stanowisko Account Director, Ewa Przyborowska obejmuje zespół accouncki dedykowany kluczowym klientom agencji Kamikaze, opiekujący się projektami dla Orange i Carlsberg Polska, jak również m.in. dla marek Krówka czy Junior Angin. W większości projektów zakres usług agencji to marketingowe 360 stopni, także z uwzględnieniem punktu sprzedaży.

Jest to duże wydarzenie dla naszej agencji, a jednocześnie bardzo naturalny awans i takie lubię najbardziej. Gdy pojawia się w zespole lider, taki awans jest w zasadzie „formalnością”. Tak właśnie jest z Ewą – jej awans to konsekwencja wzięcia odpowiedzialności za projekty i decyzje, a także ciężkiej pracy „ręka w rękę” z całym zespołem – komentuje Michał Ryszkiewicz, Managing Partner agencji Kamikaze.

Ewa Przyborowska pracuje w Kamikaze od 2017 roku, a w branży digital od ponad 10 lat. Wcześniej związana była z Deloitte Digital (Digital One), gdzie jako Senior Account Manager odpowiedzialna była za zarządzanie zespołem accounckim pracującym m.in. dla firm: Polkomtel, PepsiCo General Bottlers Poland (Lipton Ice Tea), McCormick (Kamis), Teva, Valeant, Indesit/Hotpoint. Odpowiadała także za prowadzenie projektów (polskich i międzynarodowych), współtworzenie strategii marketingowych i obsługę przetargów.