Przejdź do treści

Elżbieta Kaszuba wzmacnia zespół agencji Altavia Polska

Elżbieta Kaszuba dołączyła do agencji Altavia Polska, obejmując stanowisko Konstruktora Kreatywnego.

1 Elżbieta KaszubaElżbieta Kaszuba, na stanowisku Konstruktora Kreatywnego, będzie zajmowała się w Altavii projektowaniem konstrukcji przestrzennych (takich jak standy, zabudowy sklepowe i witryny sklepowe), rozmieszczaniem elementów komunikacji wizualnej w sklepach, sporządzaniem szkiców koncepcyjnych i rysunków technicznych, wykonywaniem makiet projektów przestrzennych etc. Będzie również pomagała zespołowi agencji przy opracowaniu technologicznym projektów produkcyjnych, pod kątem doboru technologii i materiałów do produkcji.

Bezpośrednio przed przyjściem do Altavii Elżbieta Kaszuba pracowała w firmie Cargill, jako Graphic Designer, natomiast wcześniej w firmach: Eclipse SA, BluePOS, Willson&Brown oraz POS Media, w których odpowiadała m.in. za projektowanie konstrukcji standów, dekoracji i elementów stałego wyposażenia przestrzeni handlowych i targowych, oraz nadzór nad przebiegiem procesów produkcji i koordynację prac projektowo-montażowych, aż do końcowej realizacji.

Zajmowała się także projektowaniem wystaw przestrzennych w instytucjach kultury i muzeach. Jako projektant wystaw współpracowała z Muzeum Niepodległości w Warszawie.

 

Elżbieta Kaszuba jest absolwentką Historii Sztuki na warszawskim Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Architektury Wnętrz na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.